Най хоч раз• 22 октября 2023

Що ви робите?

Як ви себе розвиваєте?Що робите для саморозвитку?Чи для Вас взагалі важливо розвиватись?
ПлюшкамиБалуюсь• 22 октября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Подумала: але ж шиття для мене - відпочинок, а не якийсь особливий розвиток. Шию, бо цікаво, подобається, дозволяє розвантажити голову від щоденної багатозадачності.
А розвиток - то що у вашому розумінні? Вивчати щось нове? Так кожен щодня стикається з якоюсь новою інформацією, новими впливами, віковими змінами. Розвиток - не обов´язково активні дії, як на мене. Старіння - також етап розвитку, і бути/хотіти бути на одному місці - теж нормально.
Ви ж не шиєте кожного разу одне і те саме, з тієї ж тканини і тими ж нитками/голками/лапками. Кожен новий виріб - це вже нові знання. Я теж люблю рукоділля і кожного разу доводиться пізнавати нове. Ви насправді не відпочиваєте, а змінюєте вид діяльності, деякі так читають, і поринаючи в історії, відволікаються від власних проблем. Насправді це все - просто ескапізм. Але най буде, якщо в кайф

Мій не такий• 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
И смысл? Достичь особых успехов уже не успеют🤷
Мне 40+. Особых успехов достичь не хочу. Хочу заниматься тем, что будет нравиться. Думаю полностью сменить направление деятельности.
Злива інформації• 22 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не поняла, а причем рисование? С чего оно вдруг модное? Или есть способности или нет...
Сейчас стало модным учиться рисованию
Жена брата Админа• 22 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я не развиваюсь, я гусень)) Иногда в коконе, иногда нет, но до бабочки я недоразвилась
Это я так в путешествиях. Вроде и путешествую, но как-то оно все так приземлено и однообразно. По Европе оно все одно и то же.
А поехать в какую-то Аргентину или Африку уже и ссыкотно.
Тоже, похоже, гусень)))
Вся в кредитах• 22 октября 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Будь-яке знання чи вміння колись та згодиться
Поки що інтеграл від е в ступені х, мені ні разу не знадобився, але єдиний з тих, що я пам´ятаю. Гадаєте, колись знадобиться?
Жена брата Админа• 22 октября 2023
Ответ дляМій не такий
Характер, действительно, во многом мужской. Страна зашла сразу, но было ужасное неприятие языка поначалу. А через полгода я его ’распробовала ’ и он стал мне комфортен. Вот сейчас, спустя ещё год он для меня стал настолько любимым, что я начала читать стихи, а потом захотела иметь возможность их декламировать наизусть)
Ну это прикольно. Я за Вас рада. Вы, хоть и со стремными вводными (для нас всех), но жизнь Вас пустила на свой путь . Это важно - открыться
Вся в кредитах• 22 октября 2023
Якщо проводження часу і повернення на Порадницю можна вважати розвитком, то розвиваюсь)

Я тут с краю постою• 22 октября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Сейчас стало модным учиться рисованию
Если аы о том чтобы схолить пару раз на мк, то этотне учнба, так, баловство)
автор Най хоч раз • 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
Не довольна многим, но изменить ничего не могу, от меня это не зависит.
Чому?тому що вам не зручно вийти з зони комфорту
автор Най хоч раз • 22 октября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Вважаю, що постійне прагнення нового означає в тому числі незадоволення наявним станом речей і власного життя. Це пахне нездоровим перфекціонізмом, вічним пошуком чогось кращого/кориснішого/цікавішого - пряма дорога до неврозу або статусу вічного студента, який все в пошуку і в пошуку і ніяк не знайде свою нішу.
Якщо вам так зручно,то вважайте)
Малинка• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Потому, что не в моих силах остановить войну или открыть границы, хоть о куда я выйду🤷
ПлюшкамиБалуюсь• 22 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Ха! Ще й як. Он у мене дитина 6 клас, програма по математиці Росток. Чоловік з ВО КПІ інженер розводить руками і каже я вже не пам´ятаю з інституту цю тему щоб їй пояснити))))
Жена брата Админа• 22 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Ну Совєтчиця, это определенно развижение границ))))
Я тут с краю постою• 22 октября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Вы еще помните там про какие-то степени))? Так вы умммная...)
Слоник-тоник• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Якщо вам так зручно,то вважайте)
Ну дякую, що дозволили
автор Най хоч раз • 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
Я не знаю,що у вас за сфера,але багатьом вимушено було змінити свою діяльність
Я тут с краю постою• 22 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Дааа, мы тут все выходим из зоны комфорта когда спорим в темах, медитируем на фотки, покидаем астральное тело, чистим чакры, узнаем будущее и то как правильно питаться и чистить белое пальто не нарушая при этом границы остальных))
Мальчун-задирун• 22 октября 2023
Сколько вам лет? И вообще участникам, которые выступают за развитие и изучение нового? Мне в 35 кажется все, не имеет смысла, надо было раньше. Ничем не занимаюсь - обслуживают семью в бытовом плане и новости, в основном, читаю.
Малинка• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Да при чем тут моя деятельность? Вопрос был про недовольство жизнью, так вот все факторы вызывающие недовольство в моей жизни от меня абсолютно не зависят.

Мальчун-задирун• 22 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Расскажите. Ведь все же есть есть разница в стихах нашей милозвучной, и немецким грубым брутальным. Как будто разница между мужчиной и женщиной. Вы поменяли восприятие?
Я сразу о группе рамштайн подумала))
Жена брата Админа• 22 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
На самом деле, без шуток, на Советчице тут реальный тренинг жизненных энергий. Иногда вот так слышишь человека и думаешь ’пАдруга, тебе на Советчицу, иначе ты не познаешь реальной жизни’
автор Най хоч раз • 22 октября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Ну дякую, що дозволили
Це ж ваше життя
автор Най хоч раз • 22 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Мені 37,вік взагалі не беру до уваги,це має значення?
Я тут с краю постою• 22 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Ну вот, а автор говорит не развиваемся!)
ПлюшкамиБалуюсь• 22 октября 2023
Насправді, саморозвиток, як на мене буває добровільним - це коли просто хочеться і свербить, а буває вимушеним, коли обставини складаються так, що без нього ніяк. Мені 37, і я зараз вимушено пізнаю одразу декілька нових справ, не по власному бажанню, бо війна...
Бабульція• 22 октября 2023
Для меня важно, я немного дома подрабатываю онлайн. Поэтому хобби учить язык, сейчас английский подтягиваю, нашла хороший канал с рассказами и переводом. Еще лепка но это была часть бизнеса до войны, сейчас чтобы не терять навыки, больше развлечение. Ну и трейдинг.
автор Най хоч раз • 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
Ні,питання було в саморозвитку!!!незадоволення життям це інше
Куратор дебошей• 22 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дуже модно бути ’креативним’, тому малюють і пишуть тексти всі, хто може і не може. Ну фото/відео то взагалі обов´язково для всіх.
Вся в кредитах• 22 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Та я купу всього непотрібного пам´ятаю. Питання, навіщо?
Тому, якщо про якийсь розвиток, вивчення, мов, то коли буде потреба. Зараз би забути непотрібне
Вся в кредитах• 22 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Ага) де ще можна дізнатись так багато цікавого, що коїться в головах людей?
І, є гарні теми, де можна посміятись, підняти настрій)
Так що мені Порадниці цілком стає)
Мабуть, якщо буде десь анкета, де треба буде зазначати рівень розвитку, так і буду писати - Порадниця)