Най хоч раз• 22 октября 2023
Що ви робите?
Як ви себе розвиваєте?Що робите для саморозвитку?Чи для Вас взагалі важливо розвиватись?
Лгин• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Особисто моя думка,ви проживаєте життя один раз,навколо вас багато інформації,діяльності і т.д,тому чудово бути всебічно розвиненою людиною)
все одно здохнеш швидко і не встигнеш як слідує скористатись цією своєю розвиненістю, от якби ми жили по кілька сотень років..то інша справа, часу вдосталь було б. а тут роздуплитись не встигнеш, вже віджив своє, а тепер ще і раніше вбити можуть
Малинка• 22 октября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Вже додали до того, що обов’язково постійно треба використовувати ці мови щоб була профілактика.
Шкода вашого тата. Я згодна з тим що як є вже воно в організмі то хоч вчи, хоч не вчи ті мови.
За моїми спостереженнями розумні люди чомусь більше цими всіма захворюваннями страждають.
У меня отец использовал языки, он делал технические переводы, пока приступы не начались.
Есть такое мнение у некоторых психиатров, что именно перенапряжение мозга приводит к атрофии сосудов головного мозга. А ещё интересно, что у алкоголиков не бывает этой болезни.
Бабульція• 22 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Подскажите канал или курсы?
Сейчас смотрю на ютюб канал Английский на слух, у них вроде и телеграм канал есть
Червона рута• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Головне щоб вам було комфортно,значить розвиток це не ваше)
або, що людина не ганяє ніщебродські понти, тулячи всюди ’развітіє’. Бо коли починаєш детально таку ’развівающуюся’ питати про конкретне ’развітіє’, то в 90% отримуєш відповідь в стилі ’сама дурна’)))
Бабульція• 22 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Подскажите канал или курсы?
@EnglishListeningBoost это на слух
И слушаю тоже ютюб
https://www.youtube.com/@LinguaTripTV/about
И слушаю тоже ютюб
Червона рута• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
в чому конкретно Ви ’всебічно розвинута’?
Червона рута• 22 октября 2023
Ответ дляКрасота неземная
Це ж не для когось ви робите. Обирайте що душа бажає і до чого є прагнення. Нічого не хочете- не робіть.
так це називається ’просто жити в своє задоволення і займатись улюбленою справою’
Червона рута• 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
Ну в 20 понятно, а в 40+ зачем? Кстати, прям распыляться на все тоже не стоит, а то толком ничего уметь не будешь.
я коли таких ’вєчно развівающіхся’ читаю, то відразу перша асоціація з ’Мы все учились понемногу чему-нибудь и как-нибудь’
Червона рута• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Я вам відповіла)вам тяжко зрозуміти,я розумію люди різні є
і чому я не здивована Вашою відповіддю))))))))))))))
Малинка• 22 октября 2023
Ответ дляЧервона рута
💯
Червона рута• 22 октября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
В свої 50+ я самовпевнена і добре ерудована. Без модного вміння малювати, або дивитись і знімати рілзи, я впевнено обхожусь і обходитимусь і надалі. Популярні хобі в більшості своїй вже пройдені. Мені не подобається ідея ’розвитку заради розвитку’. Для мене розвиток - це процесс який має на меті конкретний результат. Оця неконкретність вона насправді дуже погана, вона позбавляє сил йти до мети, формулювати мету і досягати.
сестра)
Червона рута• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Розвиток це бажання пізнавати щось нове,і далі вирішувати розвивати чи ні
це у якого блоХера чи новомодного психолУХа стягнули?
Бабульція• 22 октября 2023
Ответ дляNikIrinaS
О, и я учу английский и леплю украшения на торты.
Вы на продажу или учитесь)?
Я шарнирную инопланетянку из самоотвердевайки, первый раз.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 октября 2023
Ответ дляFashion_besties
Вы будете одинокой. Такое редкое занудство мало кому по силам выдержать
Готова до другої• 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
Думаете?) Вот я умею хорошо стрелять и рисовать, какой мне толк от этих умений?
Шлепнули кого-то и красиво обвели мелом. Тоже не каждый сможет ))
Малинка• 22 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
🤣 я правда больше пейзажи и мультики рисую, но ваша идея тоже интересная)))
Для драки• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
мабуть, розвиток - це ваше =)
розкажіть, що ви робите для саморозвитку. і як це вам допомагає
Чавонадо• 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
Шутите? Это сейчас на вес золота. вы можете рисовть красивые мишени, что бы в них хотелось стрелять и давать уроки стрельбы.
С вас 10% за идею
Малинка• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
С вас 10% за идею
Давайте номер карты, с первой прибыли скину)
А если серьезно, то я о таком и не думала, да и педагог из меня так себе.
Для драки• 22 октября 2023
Ответ дляНай хоч раз
вам не здається, що все це з ваших слів навіть звучить якось вимушено.
Багато інформації, діяльності - не можна не використовувати.
Чудово бути всебічно розвиненою людиною - чому? в чому ж чудовість.
Ну і ваша тема говорить про те, що ви шукаєте, чим би ще себе загрузити. Що там люди роблять, щоб взяти собі для розвитку.
Так от. Це невірний підхід. Або вам цікаво і ви чимось цікавитесь. Не важливо, чи це приведе до саморозвитку. Або ви себе загружаєте, що не хочете але ж треба. І це приводить до перевтоми, вигорання і безкорисності. навіть шкоди собі
Чавонадо• 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
подумайте) почему бы нет
я вот организацией мероприятий занялась, у нас группа товарищей)
раньше только принимала участие, а теперь вижу другую сторону медали, интересный опыт, стала более креативной
Чавонадо• 22 октября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Ви такі категоричні
Для того щоб зрозуміти чи воно вам потрібно іноді потрібно спробувати. В процесі життя людина трансформується і без спроб цієї трансформації не буде.
Чавонадо• 22 октября 2023
Ответ дляБабульція
Для меня важно, я немного дома подрабатываю онлайн. Поэтому хобби учить язык, сейчас английский подтягиваю, нашла хороший канал с рассказами и переводом. Еще лепка но это была часть бизнеса до войны, сейчас чтобы не терять навыки, больше развлечение. Ну и трейдинг.
Поділіться будь ласка ссилкою на англійський, бо я його забула повністю
Чавонадо• 22 октября 2023
Ответ дляКоко На Страже
Мне 46
Учу английский - это сейчас ценно на работе, ну и для поездок за границу - уже из опыта поняла что это +.
Читаю много, потому что люблю читать
Хожу на тренинги - многое пригодилось, хотя изначально шла за компанию и думала ’нафига оно мне’
Читаю много, потому что люблю читать
Які тренінги проходили?
Коко На Страже• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Які тренінги проходили?
Різні, багато
Від надання першої домедичної допомоги, волонтерських, до робочих і щодо спілкування з дітьми.
Жена брата Админа• 22 октября 2023
Ответ дляМалинка
И смысл? Достичь особых успехов уже не успеют🤷
Учитывая, что выход на пенсию сейчас в 60 лет, то, думаю, 20 лет вполне хватит
Куратор дебошей• 22 октября 2023
Ответ дляЧавонадо
Ви такі категоричні
Хотіла сказати, що в тих спробах дуже важливо вчасно сказати ’ні. це модно, я це можу, але не хочу’. Важливо бачити мету трансформацій. Інакше можна загрузнути в трясовині різнонаправлених зусиль без жодних результатів. І тут ’привіт’ і депресуха - ’я так довго бігла, щоб опинитись під тим де дубом’.
Неместная Я• 22 октября 2023
спорт, зміна роботи коли стає вже нудно на поточній, вчу зараз французьку для себе, підтримую англійську (в мене В2)