Не люблю натовп• 22 октября 2023

Порадьте будь ласка найкращого дитячого невролога в Києві (СДВГ)

Налогообложу• 22 октября 2023
Вам потрібен психіатр, а не невролог

Яжбоматуся• 22 октября 2023
Мне нравятся Осетрова в Добробуте и Мария Курта (сейчас, кажется, в Смарт медикал). Но не уверена, что при СДВГ невролога достаточно
Катастрофа• 22 октября 2023
якщо ви є в фейсбуці додайтесь в групу ’Життя з РДУГ’, там безліч інформації, і по спеціалістам в Україні і по лікуванні, і просто психол.підтримка.
автор Не люблю натовп • 22 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Вам потрібен психіатр, а не невролог
Я в цьому не впевнена
автор Не люблю натовп • 22 октября 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Я думаю почати точно треба з невролога
автор Не люблю натовп • 22 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Дякую
Налогообложу• 22 октября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Я думаю почати точно треба з невролога
Ні, с психіатра
А невролог додатково

Galina_vinsport• 22 октября 2023
Вам к психиатру, а не неврологу. И да, добавьтесь в группу в ФБ. Выше написано название
Квітка Миру• 22 октября 2023
Діагноз може встановити лише психіатр.
Осетрова всіх направляє в центр Козявкіна. Курта і Гричина взагалі не сподобались багатьом знайомий. Якщо невролог то до Знови Ірини Борисівни, але це не невролог встановлює СДВГ.
автор Не люблю натовп • 22 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Ні, с психіатра
А невролог додатково
Добре, тоді порадьте психіатра
автор Не люблю натовп • 22 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Заявку подала