Леди Г• 22 октября 2023

Приватна стоматологія-при вході одразу просять помити руки

Тільки заходиш на поріг - дівчина одразу відкриває перед тобою двері в туалет і просить одразу мити руки. Записала дитину туди на гігієну зубів, сказали, розраховуйте на дві години, година з яких -це навчання, як чистити зуби. Потім через тиждень приходиш - і вони контролюють, чи ти навчився. Зайти до кабінету з дитиною одразу двом батькам не можна, лише один супроводжуючий, інший чекає біля ресепшн. Ми просто обираємо клініку, де дитині ставити брекети, і ці моменти мене трохи напрягають. Скажіть, це нормальна практика? Я думаю, що розповісти дитині під час гігієни можна, як чистити зуби, або її батькам, якщо ця клініка знає секрет, якого не знає ніхто. І сказали, якщо не буде з брекетами чистити зуби після кожної їжі, навіть у школі, то немає сенсу їх ставити
Хочу на Балі• 22 октября 2023
Все правильно вони роблять і кажуть.

_Alekssandra_• 22 октября 2023
Так все правильно они делают. Что именно Вас смущает?
Железобетон• 22 октября 2023
Научитесь руки мыть, уже забыли как это во времена ковида было?😂 ну, и чистить заодно зубы правильно. От этого еще никому хуже не стало
Железобетон• 22 октября 2023
И зачем вам туда всем табором заходить? Папу отправьте на работу
Кава з адреналіном• 22 октября 2023
Именно в раковине с мылом? А антисептики уже не в моде?
Кишмишная Мая• 22 октября 2023
Чому тільки тата берете?
Ще можна сусідку, бабусю, куму.
Ну чому ні?
Цветов Мне срочно• 22 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Те саме питання.
Ще б сусідів з хрещеними привели.

Дама_из_рекламы• 22 октября 2023
Вам важко помити руки?
Приму в дар• 22 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Нет, ещё планируется бабушка с дедушкой и дядя Гена.
автор Леди Г • 22 октября 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Так, саме з милом і водою
Цветов Мне срочно• 22 октября 2023
Ответ дляПриму в дар
С Чебурашкой?
Кишмишная Мая• 22 октября 2023
Ответ дляЛеди Г
Так, саме з милом і водою
Що в цьому поганого?
автор Леди Г • 22 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Мама і тато це табір? Якщо серйозні питання і ціна в 60 тис грн
Цветов Мне срочно• 22 октября 2023
Автор, по суті. Вам вже не підходить клініка, тому шукайте іншу.
Кишмишная Мая• 22 октября 2023
Ответ дляЛеди Г
І?
Ціна впливає на кількість присутніх людей в кабінеті?
Железобетон• 22 октября 2023
Ответ дляЛеди Г
У вас не грудничок, а подросток. Уже и сама может ходить, врач на ресепшене все расскажет потом вам обоим
Українська Мрія• 22 октября 2023
А навіщо обом батькам із дитиною, якій вже брекети ставлять? Ніколи не розуміла оцієї всієї рідні в кабінетах
Кишмишная Мая• 22 октября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Бо 60 тисяч платять, мають право дивитися всім табором
автор Леди Г • 22 октября 2023
Ответ дляПриму в дар
Куди ж без вас, розумників))) Я з сином хожу сама, але бачу , що інші приходять по двоє (батьки та дитина), це якщо консультування

Українська Мрія• 22 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Тоді дійсно треба побільше людей - на всі гроші )
Лама_мама• 22 октября 2023
Після їжі дійсно потрібно чистити зуби, на яких стоять брекети, тому що залишки їжі там залишаються і це виглядає негігієнічно і непрезентабельно, на кажучи вже про інші моменти
Кишмишная Мая• 22 октября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Так.
Двоє то замало.
Мальовнича даль• 22 октября 2023
Не вижу ничего такого, все правильно делают.
И вдвоем в кабинет стоматологии то занадто, там не так много места. Да и зачем вдвоем туда идти
Кишмишная Мая• 22 октября 2023
Ответ дляЛама_мама
Ну так слухати хоче лікаря автор і всі родичі, бо 60 тис заплачено .
Анчо Ус• 22 октября 2023
клиника просто понты гоняет. создают ауру ’мы никакие как все’.
и за эту ауру потом возьмут с клиента лишние тысячи гривен, чтобы купить себе новую машину и прошвырнуться по Парижу.
автор, ищите других и не платите за пустые понты.
Кишмишная Мая• 22 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Хто платить, той замовляє банкет 😂😂😂
Анчо Ус• 22 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Хто платить, той замовляє банкет 😂😂😂
вот именно. и главное это не забывать.
автор Леди Г • 22 октября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ще не заплачено, обираємо, де ставити брекети, консультуємось, бо в нас непроста дуже ситуація
Я тертий жук• 22 октября 2023
Ну у нас тоже в кабинет только одного пускают, где там всем топтаться, я не всегда и захожу, самого ребенка отправляю. Руки не просят мыть. Я и не против.
Мальовнича даль• 22 октября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Вот насчет сама не, я по ходу задаю еще кучу вопросов, чтобы понимать что и как, и потом принимать решение.
5 мин после приема на ресепшне не дадут всей информации, поэтому с ребенком ходить надо, но не всей же семьей