Я не в теме• 22 октября 2023

Підкажіть по кросівках Nike

Може є тут хтось хто має саме цю модель Nike Wmns Air Max Furyosa, як вони йдуть розмір в розмір? І на яку повноту?
Свекруня• 22 октября 2023
Обычно на бирке указана реальная длина стельки. Если указано 23, то на ножку до 22.5, например. Именно эту модель не носила, но много других именно по такому принципу беру

автор Я не в теме • 22 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Дякую за відповідь)
Пишу_граммотно!• 22 октября 2023
Може хто підкаже коли гарні знижки на найк, треба данки низькі виловити
Дама с собачкой• 22 октября 2023
Також цікавить знижки