Ку ка ку ка ку• 22 октября 2023

Узнала, что дочка пробовала курить и ей понравилось

Дочке 12 лет, рассказала мне, что ей давали курить электронку, одноклассники же курят, она попробовала, говорит, что понравилось. Но дело даже не в этом, я тоже курю под,и дочку ни разу не интересовало курение. А тут она рушила попробовать не у меня, а у одноклассников. Хотя я ей говоря, что если захочет попробовать купить пусть скажет мне или мужу. Но сейчас меня больше напрягает то, что ей понравилось. У кого были такие ситуации? Как действовали?
5cmhybyna• 22 октября 2023
вся в маму

СамавиховуюКота• 22 октября 2023
Это она ещё секс не пробовала...
Ну что сказать- взрослеет человек
5cmhybyna• 22 октября 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Это она ещё секс не пробовала...
Ну что сказать- взрослеет человек
не факт
Вапщета• 22 октября 2023
Ну как бы логично все в семье выходит, вы курите, вам нравится, и ей тоже
Масяня Я• 22 октября 2023
О Боги, тема для обсуждения!!! Капец!
Зайканалужайке• 22 октября 2023
Так і вам же сподобалось
автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
вся в маму
К чему это?

автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
не факт
Факт
5cmhybyna• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Факт
ні
personality• 22 октября 2023
В чому питання, я не доганяю. Всім все подобається 🤷‍♀️
автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Так і вам же сподобалось
Різниця у віці не бентежить?
5cmhybyna• 22 октября 2023
Ответ дляpersonality
типовий жіночий колектив
Вмію заміряти найкраще• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Різниця у віці не бентежить?
так ви ж самі їй пропонували. чого тепер руки заламувати? де логіка?
В рот не ложи• 22 октября 2023
Это воспитание родителей
автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ дляpersonality
Вам теж би сподобалось, якщо би ваша неповнолітня дитина курила?
месяцкие• 22 октября 2023
Если вы курите то говорить что то бесполезно, но я бы в вашем случае сказала,что взрослые люди зарабатывают себе на курево сами и вы не собираетесь это финансировать,вырастет,начнет зарабатывать пусть травит себя сама добровольно.
автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
З чого ви взяли, що я пропонувала? Якщо я говорила, якщо захочеться то, щоб сказала—це не означає, що я пропонувала
автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Это воспитание родителей
Та вообще, в некурящих дети же никогда не могут попробовать купить в принципе
Вмію заміряти найкраще• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
ахахахахахахахах
автор, це сильно)) скільки вам самій років то, що ви таке чудите?)

автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
ахахахахахахахах
Смішно?
Неместная Я• 22 октября 2023
А хотіли щоб ви курили, а ваша донька ні? Вона розуміє що це нормальне явище , от вже й почала пробувати, навіть не побоялася вам про це розповісти, думала вдруг запропонуєте і їй купити електронку, ви ж навіть їй самі кажете сказали, що якщо захоче то сказати вам або чоловіку...
Зайканалужайке• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А ви в якому віці спробували? Підлітковий вік це як раз період усіляких експериментів, проблема у вашому випадку в тому, що курите ви сама - відповідно ваші заборони будуть пустим місцем, тому що дитина вам завжди зможе відповісти ’ти сама куриш’. Пояснюйте дитині, що смачненькими електронки роблять саме для того щоб сподобалося і людина почала ще і ще купувати. В світі багато смачненьких та прикольних речей, від яких краще триматися по-далі.
Вмію заміряти найкраще• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Смішно?
так, дуже)
#Пойду_кгадалке• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
А как это называется? Светочка, у меня есть сигареты. Если захочешь-скажи. Я тебе дам
Вмію заміряти найкраще• 22 октября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
ніні, там інакше. ти мені скажи, але я не дам! л-логіка
Неместная Я• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну вона це зрозуміла мабуть як натяк, що як захоче то ви їй купите ...
автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ дляНеместная Я
А краще боятися батькам говорити правду?
автор Ку ка ку ка ку • 22 октября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Я курю з 17, а не з 12
#Пойду_кгадалке• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Батькам краще спочатку самим вирости, а потім дітей народжувати
#Пойду_кгадалке• 22 октября 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я курю з 17, а не з 12
Ну зараз дітки швидко дорослішають