Така бойова Я• сегодня в 00:10
Ви можете купити собі машину за 100 тисяч доларів?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Ондатрова шуба• сегодня в 00:12
Краще ці гроші єрмаку на заставу віддам, а їздити і на вєліку можна
Мстящий за Зайца• сегодня в 00:13
Можу, але не бачу в цьому сенсу. Через рік вона втрачає -30% в ціні.
Латвийские_Номера• сегодня в 00:17
Моя 80 стоила, сейчас если за 35 продам то будет хорошо) больше на это не поведусь😆
Гидроусилитель руля• сегодня в 00:23
Я могу купить себе машину только за свою годовую зарплату +/-.Именно так ориентируюсь при покупке авто.
Викасикрет• сегодня в 00:24
Ответ дляОндатрова шуба
оце правильно, патріотка. Слава Україні!
Зліпок ступні• сегодня в 00:24
Нет, только за 15 купили, пригнали из Швеции, состояние идеальное 🙏
Великий сатирик• сегодня в 00:25
Ответ дляМстящий за Зайца
То просто вы не можете купить. Те, кто может - не думает сколько она потеряет в цене через год
Гидроусилитель руля• сегодня в 00:26
Ответ дляМстящий за Зайца
Вона втрачає 20% як тільки ви виїхали з салону. Бо ви сплачуєте ПДВ.
Але для мене краще нова,хоч і кожного разу переплачую.
Банан-барабан• сегодня в 00:26
Ответ дляМстящий за Зайца
вона втрачає в ціні вже виїхав з салону)))
Банан-барабан• сегодня в 00:26
Ответ дляДжем Шакіри
Легко. Без кредита. Моя зп 151тыща долларов
за 40 лет трудового стажа?)))
Мстящий за Зайца• сегодня в 00:32
Ответ дляВеликий сатирик
Ще раз, я можу собі це дозволити і це не останні гроші родини, але для це не раціональні витрати.
Так, я не мільйонер доларовий, але на навчання дітей в рік витрачаю майже 30 тис уе на рік. Тому авто за 100 теж не є проблемою
барабанщица• сегодня в 00:34
Так, але то треба продати 3 мої наразі , 2 працюють на фірму, тому авто за 100 це план на майбутнє
Мстящий за Зайца• сегодня в 00:35
Ответ дляГидроусилитель руля
Останні мої авто куплені в лізинг
:)
Гидроусилитель руля• сегодня в 00:37
Ответ дляМстящий за Зайца
Останні мої авто куплені в лізинг
:)
Я не люблю платити зайві платежі, комісії, та невигідне страхування, яке там нав´язується .
Злюка бобер• сегодня в 00:38
Ответ дляМстящий за Зайца
Она теряет 30проц ,когда выезжает из автосалона
Мстящий за Зайца• сегодня в 00:38
Ответ дляГидроусилитель руля
Наприклад?
Свій варік• сегодня в 00:38
Только на советчице все могут себе позволить, но не хотят)
У меня немного дороже авто
Мстящий за Зайца• сегодня в 00:38
Ответ дляЗлюка бобер
Позбавитися на ціни нових авто через рік.
Це -30%
Гидроусилитель руля• сегодня в 00:39
Ответ дляМстящий за Зайца
Наприклад?
Що наприклад?
В мене є колеги які взяли авто в лізинг.Страховка завищена,є щомісячна плата за адміністрування,ТО тільки в місцях де скажуть,та ін.подібне.
Мстящий за Зайца• сегодня в 00:41
Ответ дляГидроусилитель руля
Що наприклад?
:тобто у вас власного досвіду 0, але при цьому ви впевнені, що це не зручно і не вигідно? 😂😂😂
Гидроусилитель руля• сегодня в 00:43
Ответ дляМстящий за Зайца
Я бачила договір,бачила план виплат,і приблизну фінальну вартість володіння.Щоб знати що гівно їсти не варто,не обов´язково його спробувати самому 😉
Коржик• сегодня в 00:44
Нет, такое авто я бы рассматривала только при доходе от 50к долл/мес. У меня меньше, поэтому авто за 100к мне не по карману
Love_Love_Love_• сегодня в 00:45
Ответ дляМстящий за Зайца
Залежить яка машина, жоден лексус не втратить 30% в ціні через рік