Лагшмивара• 22 октября 2023
Хочу зробити замовлення із сайту ugg.com. Підкажіть.
Роблю перший раз замовлення і зараз знаходжуся там, де дуже поганий зв´язок, не можу перевірити, на які адреси Ukraine Express оформляти.
Підійде Делавер 78 Mc Clough Dr ??
На сайті вже все зробила, але стрьомно оплачувати , не перевіривши. Будь ласка, допоможіть. )
Підійде Делавер 78 Mc Clough Dr ??
Панна Кота• 22 октября 2023
Купіть у нас в офіційних представників, ціни практично ті самі. Вони навіть на сайті угг вказані як представники Koalabi
Лагшмивара
• 22 октября 2023
І який там подарунок пропонують ? Щось із догляду за взуттям? Дуже довго грузить кожну сторінку, нерви не витримують ))
Дюагональ• 22 октября 2023
Да, на этот адрес и свой код обязательно указать. Я на ЮЭ угги заказываю с офсайта
Лагшмивара
• 22 октября 2023
Ответ дляДюагональ
Спасибо большое.
Я тоже хочу с официального сайта и всё тут. Купила и спокойна).
Лагшмивара
• 22 октября 2023
Ответ дляПанна Кота
Подивлюсь вже коли буде швидкий інтернет. Дякую за інформацію. )
Лагшмивара
• 22 октября 2023
Ответ дляТак точно!
А с какой суммы там фри?
За повну ціну безкоштовна доставка, зі знижками- $10
Так точно!• 22 октября 2023
Ответ дляЛагшмивара
спасибо, тоже увидела 10 и пока передумала(
Лагшмивара
• 18 ноября 2023
Ответ дляПанна Кота
Отримала уггі і порівняла з тими, що в Україні. Якість підошви та якість хутра відрізняється. Набагато кращі відшивають для Америки. Я задоволена, що ризикнула і замовила з офіц.сайту. Вперше і все гладко. Були в мене на 12ий день ).
Панна Кота• 18 ноября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Я замовляла і з Америки, і тут купувала. Однакові.
Лагшмивара
• 18 ноября 2023
Ответ дляПанна Кота
А мені ні.
І, до речі, на 300грн дешевше враховуючи доставку.)
Панна Кота• 18 ноября 2023
Ответ дляЛагшмивара
А мені ні.
То самонавіювання)