ОхиИВздохи• 22 октября 2023

Детские болезни в Европе. Интересно

Интересно, у них дети болеют ветрянкой например? Или все привиты? Аденоиды, есть у них такая проблема? Ну и ещё другие какие-то, которые не вспомню сразу у нас есть а у них может нет или врачи такой диагноз не ставят?
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Ну лікар вам правду сказала, моя лікар в Україні мені те саме говорила.
Просто лікують по сучасним протоколам. Це нормально. В нас теж багато хто вже лікує за сучасними протоколами, батьки лише опираються, і продовжують совати ті сиропчики з ношпами.
Я й не кажу, що ненормально. Але точно незвично. У мене шок був, коли перша дитина в рік бронхітом хворіла, я дзвоню: окей, лікарняний треба? - ні, але ж лікувати...- хай відпочиває і п´є, підкладіть подушку під матрас, щоб уклін зробити, легше відкашлюватиметься - а температура 40? - ну панадолом та ібупрофеном збивається? То збивайте. Більше 5 днів якщо така підійматиметься, тоді дзвоніть - А ліки, ліки? Хоч якийсь сироп? - якщо дуже хочете, то випишу, але він неприємний на смак, діти його не п´ють.
Але напишу, що таки пройшов той бронхіт сам. І мені теж протоколи подобаються, бо насправді більш серйозні випадки трапляються у кількох процентів, їх тоді й лікують. Але все одно стараюся не допустити отиту, бо пам´ятаю сама ту гидоту
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Потому что ацетон это следствие. Никто его тут не меряет.
Детей и взрослых при разных кишечных инфекциях, орз, рекомендуют отпаивать и не кормить сладким. И вы знаете, это таки работает.
Отпаивают фантой и черничным киселем у нас))
пані Солоха• 22 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я так само не за кордоном лікувала дитині бронхіт, правда на прийом все ж ходила, послухали дитину, впевнились що інгаляції не потрібні, і просто багато пили.
Але мене не дивує насправді ваша реакція.
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Мене так і не прийняли 🤷🏼‍♀️ Хоча там таке клекотіння було, що дуже лячно, тим більше в рік
Свекруховна• 22 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Взагалі то навпаки, рекомендують давати солодке. Ви щось плутаєте.
Не плутаю, ми таке проходили… в таборі багато різних людей хворіло ротавірусом, лікар сидів регулярно в медпункті. При кишкових інфекціях з рвотою і поносом взагалі рекомендував кормити тільки коли дитина сама попросить, хай навіть день чи два не їсть, а не так як наші мами «ой дитинка обід пропустила, ой що ж тепер буде»…
Закусенец• 22 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Это проводные хрипы, наклонить ребенка и легонько по спинке постучать для лучшего отхождения мокроты.
пані Солоха• 22 октября 2023
Ответ дляСвекруховна
Ви дійсно плутаєте кишкову інфекцію і ацетон.
Ацетон виникає не тільки при кишкових інфекціях. Почитайте про механізм виникнення, і чому зазвичай у дітей після 12 років він вже не з’являється.
Та й чому саме солодке потрібно давати.
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Його там ніхто не міряє. Якщо б ви лікувались там у лікарів або проживали б на постійній основі, то навіть не знали б такого слова)
Так, я його лише з порадниці і взнала 😂
Лінива, не каюсь• 22 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
За яким критерієм ви оцінюєте? Там дітей не водять до лікаря при кожному нежитю і кашлі, дуже рідко беруть лікарняні, водять фактично хворими до садка і школи. То як ви оцінюєте справжню кількість епізодів хвороби у них?
Бачу дітей кожного дня , спілкуються з багатьма батьками, маю знайомих лікарів. З нежиттю, звичайно, що ніхто адекватний не буде йти до лікаря, це впринципі не хвороба. Я дітей ів Україні загартовувала, тому для них особливої різниці нема, хіта що в школах кращі умови створені , діти більш активно проводять час на свіжому повітрі, це реально працює
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
Ответ дляЗакусенец
Буду знати, дякую. Хоча навряд вже до онуків знадобиться) а мені тільки ото про нахил матрасу сказали для відкашлювання, і воно таки працює, я тепер і собі при хворобі так роблю
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
До речі, скажу про порівняння. Можливо, звичайно, що так співпало і там ще генетика порилася, але...
Мої діти з меншою стерильністю з народження, меншим шаром одягу і меншою кількістю ліків хворіють рідше, ніж у подруги, яка більше схиляється до українських звичок
Викачую яйцями• 22 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Вітрянкою хворіють, ніхто на неї уваги не звертає. Аденоїдит не така поширена проблема, оскільки діти в основному загартовані і хворіють рідше
Та ладно, хворіють ще і як. Все на ногах, ходять хворі в школу
Лінива, не каюсь• 22 октября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Якщо дитина а добре почувається, то нема причин сидіти вдома
Викачую яйцями• 22 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну так, не важливо що заражає пів класу, які можуть після цього не добре почуватись і мати ускладнення
ПочтальЁнша• 22 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Европа - не одна страна, не устану повторять. И медицина, и даже распространенность болезней в Швеции и Испании будут разными))

Конкретно я в Финляндии живу. Сопли - часто, на них никто внимания не обращает, как и на температуру до 37,5, с этим всем ходят в сад и школу. Некоторые родители считают, что и до 38 не проблема, если ребенок не лежачий.
Лечат только подтвержденные бакинфекции антибиотиками, и уже реально тяжелые состояния. Так вообще и бронхит - не повод идти к врачу. Родителям больничный и в телефонном режиме выпишут.
Кори, коклюша, краснухи, свинки нет вообще, практически все привиты, и уже не первое поколение, нормальными вакцинами (не верю в советские, я 86г, была тогда в Киеве привита всем по графику, что не помешало заболеть краснухой и чуть не сдохнуть от свинки, тут про эти болячки рассказывала в стиле ’в темной-темной комнате...’).
От ветрянки привиты не все, но насчет нее ничего сказать не могу, не сталкивалась пока.
Аденоиды бывают, конечно. Но обращают на них внимание опять же только если это серьезная проблема.
БЦЖ вообще не является обязательной для местных, потому что нет его в стране. Что для меня странно, т.к. никто не гарантирует, что в доску финский ребенок не поедет как-то в менее тубблагополучную страну
Я 85 года, меня не прививали ни от краснухи ни от свинки. Тогда просто этих вакцин не было, во всяком случае в нашем регионе и очень много было заболевших свинкой и брат мой старший болел ,именно потому что не прививали тогда. А вот сейчас я ни краснуху ни свинку давно уже не встречала. Может и вы ими болели потому что не прививали вас от этих болезней?
Лінива, не каюсь• 22 октября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Заразними ви читаєте до появи будь-яких симптомів , віруси постійно утруднюють в колективах, тому сидіння вдома нічим не допомагає
slpplp• 22 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую

Я в Польщі. Коли доньці було 10 років - хотіла зробити щеплення від вітрянки, бо вона не хворіла . Отримала відповідь, що щеплюють з 12 років, платно ( тобто не є в календарі обовʼязкових щеплень). Тепер думаю, як її вмовити на щеплення, бо останній раз ледве не втратила свідомість від вигляду голки ( влітку робили щеплення від раку шийки матки). Треба ще це повторити і від кору . А тільки тоді думати про вітрянку ( вже має 12 років)
Хочу наколоти губи• 22 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Може, нежить і не хвороба, але й не нормальный стан. Бо людина ж буває і без нежитю, правда?
Хочу наколоти губи• 22 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Дійсно, краще десь піти і рознести свої віруси далі і з усіма поділитися.
Лінива, не каюсь• 22 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Так, буває, але його наявність не привід не ходити на навчання чи на роботу
Лінива, не каюсь• 22 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Ходіть в скафандрі, це єдиний вихід не контактувати з вірусами
Всміхайлик• 22 октября 2023
Я с детьми полгода была в Португалии в начале войны, именно там старший в школе подцепил ветрянку и заразил младшую .
Лечат приблизительно так как и у нас, только мажут не зеленкой а лекарствами по дороже
Там у детей намного выше иммунитет, у них норма сидеть на полу на переменах, на детских площадках. Как-то был день португальской республики, в честь это дети в школе выучили песню. В этот день на перемене все дети со школы вышли на стадион , сели на землю и все вместе спели выученную песню))
Хочу наколоти губи• 22 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Нехай в скафандрі ходить той, хто захворів. Він же джерело зараження.
пані Солоха• 22 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Це нормальний стан захисного механізму організму, коли він працює.
Лінива, не каюсь• 22 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Він був заразним до того, тому лише вам може допомогти скафандр, при чому цілодобово, бо навколо постійно віруси
пані Солоха• 22 октября 2023
Ответ дляВсміхайлик
В нас теж не зеленкою мажуть, а мазями з каламіном. Дівчата, досить вже наговорювати.
Нічого нового мені тут з методів європейської медицини не розповіли. Нормальні лікарі у нас лікують абсолютно так само, за сучасними протоколами. І дякувати не знаю кому, таких лікарів у нас вже дуже багато.
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
Ответ дляslpplp
У нас вітрянка - необов´язкова, але безкоштовна. Просто попросити треба.
Я ж і кажу, що завжди дивують розмови про цю умовну ’європу’
Дякую_аж_підскакую• 22 октября 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Тільки був ним же до симптомів. І встиг рознести давно. Так що вдягати все одно ляканим)
Хочу наколоти губи• 22 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ну ви прямо розвінчувач міфів:)) Те, що віруси в основному передаются при чханні/кашлі, вам невідомо, мабуть. І що є періоди, коли людина особливо заразна.
ЗабежАЛОЧКА• 22 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А як саме нахиляти? Де підйом робити?