ОхиИВздохи• 22 октября 2023

Детские болезни в Европе. Интересно

Интересно, у них дети болеют ветрянкой например? Или все привиты? Аденоиды, есть у них такая проблема? Ну и ещё другие какие-то, которые не вспомню сразу у нас есть а у них может нет или врачи такой диагноз не ставят?
ЗабежАЛОЧКА• 22 октября 2023
Ответ дляslpplp
Я в Польщі. Коли доньці було 10 років - хотіла зробити щеплення від вітрянки, бо вона не хворіла . Отримала відповідь, що щеплюють з 12 років, платно ( тобто не є в календарі обовʼязкових щеплень). Тепер думаю, як її вмовити на щеплення, бо останній раз ледве не втратила свідомість від вигляду голки ( влітку робили щеплення від раку шийки матки). Треба ще це повторити і від кору . А тільки тоді думати про вітрянку ( вже має 12 років)
А яка процедура? Треба вакцину купувати чи просто в пшиходні оплатити?
Свекруховна• 22 октября 2023
Ответ дляпані Солоха
Ви дійсно плутаєте кишкову інфекцію і ацетон.
Ацетон виникає не тільки при кишкових інфекціях. Почитайте про механізм виникнення, і чому зазвичай у дітей після 12 років він вже не з’являється.
Та й чому саме солодке потрібно давати.
Я не плутаю, маючи трьох діабетиків у сімʼї і в самої схильність до преддіабету багато років. Питання було про лікування дітей, у нас одразу біжать міряти дитині ацетон, а за кордоном ні. Діти часто хворіють на грві та інші інфекції, випоююють їх, чим то вже різним хто що дає і просто водою і чаями і фантаколами. І рекомендують не давати оті смаколики, що то на карнавалі розкидують, то ото на хеловін пригощають. Та не кормити поки діти самі не попросять. Рекомендації лікарів і в таборі і із праксисів і пару людей з лікарень розказували, на хвилинку пів року прожили там, 300 чоловік було…
Ці рекомендації я особисто виконувала і собі і дітям, старшій з 12 років, молодшій з 3 і дійсно так воно було.

Але я розповідаю но я ж вам не забороняю своїм міряти та давати все що вважаєте потрібним.
Рятівник Малібу• 22 октября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ні не купувати. В пшиходні оплатити. В кожній пшиходні є інший вхід і кабінет вакцинацій . Там і запитайте
За ким я буду?• 23 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У нас вітрянка - необов´язкова, але безкоштовна. Просто попросити треба.
Я ж і кажу, що завжди дивують розмови про цю умовну ’європу’
Це де ви бачили в Україні безкоштовний варілрікс?) Мало того, що його завозять з великими перервами, так й ніколи безкоштовно в Україні ця вакцина не була.
Могли останнім часом хіба чотирьохкомпонентний пріорикс завезти, але і то не факт.
Дякую_аж_підскакую• 23 октября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ви хоча б почитали, кому відповідаєте)) я півтеми ніби не про Україну й говорила
За ким я буду?• 23 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Втратила нитку бесіди, вибачте)