Добрий вечір .
Дівчатка цікавить взуття дитяче next чи відповідає заявленому розміру ,який вказаний на сайті , якщо в донечки стопа 21 см. замовляти 34,5 р. ? Прошу допомоги хто знається
Мизимец• 22 октября 2023
У них проблема с обувью, то маломерит, то большемерит. Зависит еще от вида, туфли примерно по таблице, а сапоги вроде маломерят
ГЛЮкоза• 22 октября 2023
Немного большемерит, но не критично. Где то на 0,5 см. Если берете ботинки, то думаю берите как указывает размерная сетка.
вАлнуюся сильнА• 22 октября 2023
Не вгадаєте. Я в першому класі замовила туфлі чітко по розміру були. В другому класі прийшли маломірні та вузькі і це при тому, що донечка дуже струнка, ніжка вузька, перезамовила на 2 розміри більше.
ДлинноНожка• 22 октября 2023
Я сыну одинаковый размер, но совершенно разные модели заказывала. Одни идеально подошли, вторые еще год большие были 🤣