Смайликівна• Изменено 23 октября 2023

Ваші чоловіки, з якими ви зустрічаєтеся, роблять

Вам подарунки? От ви зустрічаєтеся 7-8 міс. Стосунки серйозні, в коханні признався. Коли десь ходимо, то піклується- двері відчиняє, одяг допомагає одягнути...Але подарунків нуль. Влітку ще якісь ромашки дарував...Грошей не дає, я не прошу. На цьому етапі я далі не рухаюсь у стосунках, бо якщо чоловік не вкладається в жінку, то сенсу йти за нього заміж нема. Він розраховує на сім´ю, але за гроші мені казати якось соромно. Ходили пару разв кіно, в театр. Ну таке.
Які подарунки вам роблять?
РокерША• 24 октября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Пробный период. А он подписку не купил)
Точно - подписка как на Нэтфликс, или демо-версия)

РокерША• 24 октября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
На чем? На сексе с 40+?))

И сколько ж он стоит, по вашему?
Как раз и стоит этих потраченных на нее денег
Заюшка_хозяюшка• 24 октября 2023
Ответ дляДадосвидания
А нахрена мужик в 40 молодой? Чтоб поюзать да послать. Вы ж в курсе давно, чего прибедняетесь. Хоть еду там проверяйте на предмет гормоналки либо месячной крови. Короч, выюзать вас - дело чести.
Это точно. Только что 2 раза выюзали.
Врагу не пожелаешь)
РокерША• 24 октября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Продать остатки молодости (?) втридорога
Обожаю такие комментарии
РокерША• 24 октября 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Это точно. Только что 2 раза выюзали.
Врагу не пожелаешь)
Я ржу!
Заюшка_хозяюшка• 24 октября 2023
Ответ дляРокерША
Обожаю такие комментарии
А генерить их вообще - одно удовольствие
Маю натхнення• 24 октября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Зустрічались, чоловік був в інтернатурі, в мене був вже свій бізнес, я йому робила більш дорогі подарунки, він робив але рідко. Тепер він пластичний хірург, утримує мене повністю, з двома дітьми. Зараз ми на відпочинку з дітьми в Іспанії.
Он инвалид у вас?
Царевна_несушка• 24 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
Он инвалид у вас?
Я з дітьми, чоловік вдома, працює. Не інвалід) на початку війни до звільнення Сумщини був в ТРО з другого дня війни.
Намазюкана нішою• 24 октября 2023
Ответ дляМаю натхнення
С сколько вам нужно парфюмов на полгода?
До чого тут парфуми? Я взагалі користуюся парфумами в 3 рази дорожчими, ці в стороні стоять. Мова про відсутність інших подарунків.

Люблю пиво• 24 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Дорожчі у попереднього папіка виклянчили,?
Заюшка_хозяюшка• 24 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Не выклянчила, а ’создала’ (на языке профессиональных паразиток)
Намазюкана нішою• 24 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Ви читали, шо я пишу? У мене заробіток вище середнього, все собі купую сама, включаючи житло та авто.
Люблю пиво• 24 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
За вище середнього не купиш житло і авто, хіба десь в лісаз на Поліссі хатину і Ниву до неї, щоб по лісах ганяти.
Намазюкана нішою• 24 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Ну, мабуть вашого доходу тільки на це і вистачить, у мене краща ситуація.
Заюшка_хозяюшка• 24 октября 2023
Ответ дляРокерША
То есть цена билетов в кино/театр и букет ромашек.

В принципе недорого, согласен. Ещё бы внешность автора увидеть
Люблю пиво• 24 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
До чого Ваша ситуація, є проста статистика, чи Вашого розуму на це не вистачає вже. Тому і шукаєте папіка, бо духи тяжко купувати.
Люблю пиво• 24 октября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ось, просвітіться, на скільки більша середньої - на 200 грн, на 2 тис, на 20 тис, чи в 20 разів від середньої, потрібно думати, що писати.
Люблю пиво• 24 октября 2023
Намазюкана нішою• 25 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Я не шукаю папіка, ця людина одного зі мною віку. У мене фінансово все добре, мені важлива саме увага чоловіка. А от ви вочевидь, фінансово незабезпечена жінка, яка нічого не досягла ті іншим заздрить

Намазюкана нішою• 25 октября 2023
Ответ дляЛюблю пиво
А тепер подивіться на європейську середню, чи вашого розуму на це не вистачає?