Альфред Шнитке• 23 октября 2023

Ви б купували квартиру, яка виходить чи чекали ідеальну?

Не в Україні, є певна сума від продажу нерухомості , плюс можна добрати невеликий кредит і купити маленьку квартиру, яку здавати в оренду,самим орендувати більшу.Або ж чекати ще 1-2 роки і брати великий кредит на велику квартиру, в якій жити сім´єю. Є 2 дітей - підліток і 6 років.
Результат:
вже голосів: 90
48 (53.33%) Купувати маленьку
28 (31.11%) Чекати
14 (15.56%) Результат
ЯспАкойнаЯ• 23 октября 2023
Вам в іншій країні дадуть кредит? Яка відсоткова ставка?

Вельми шановна• 23 октября 2023
Вы уже сделали запрос в банк и знаете точно, что вам сейчас дадут кредит?
KROX@• 23 октября 2023
Брать двушку и жить в ней
Потребую апгрейду• 23 октября 2023
У вас уже есть ВНЖ вместо временной защиты?

Если есть, то лучше купить сейчас, если уверены, что останетесь в этой стране.

Я полтора года была уверена, что останусь в этой стране сто процентов и сделаю все, чтобы добиться хорошей работы и т.д. А прошло время и я поняла, что я здесь не хочу жить. И так бывает.

Поэтому хорошо подумайте, нужен ли вам там кредит и хотите ли вы там жить на постоянно.
Сусановна• 23 октября 2023
Автор есть поговорка лучше синица в руках чем журавль в небе. Живите здесь и сейчас, жизнь нестабильна, скоротечна.
Тану на сонці• 23 октября 2023
Краще накопити грошей і купувати без кредита саме те, що хочеться. Кредит це геморой. Раптом знадобляться гроші на лікування чи ще щось
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так, там різні умови , залежно від того,де і що вибиремо

автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Так, на меншу суму можна брати зараз, більшу поки ні
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляПотребую апгрейду

В мене нема тимчасового захисту , є внж
Банан-барабан• 23 октября 2023
Я бы сразу покупала что-то более менее подходящее. Все вокруг не стабильно. Кто его знает что будет, а так хоть есть где жить
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляKROX@
Брать двушку и жить в ней
Можна взяти зараз максимум на 1 спальню або студію , тому жити в ній ніяк не вийде
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляТану на сонці
Без кредиту взагалі не реально , медицина страхова, з цим проблем нема
Коплю на груди• 23 октября 2023
Ответ дляKROX@
Брать двушку и жить в ней
+1 мы так и сделали. А потом купили большую.
Коплю на груди• 23 октября 2023
Мы при такой дилемме купили сначала двушку которую планировали сдавать и жили в ней.
Когда накопили на первый взнос то купили большую , а двушку сдаём.
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Жити в маленькій не вийде, 2 рвщностатевих дітей
Коплю на груди• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Мы жили в двушке студии. Нам было нормально.
Дети в спальне мы в гостинная-кухня.

Но мы не рассматривали вариант сдавать и снимать большую потому что хотели как можно быстрее накопить на бОльшую.
Тану на сонці• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Тоді я за варіант 2 - чекати, поки можна буде взяти в кредит те, що хочеться
Вельми шановна• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
И сколько у вас остается после ежемесячной оплаты? Хватит на аренду себе?
Коплю на груди• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
У нас тоже так .
Не вижу проблем.
Но это ваше дело.
Продумайте как вам выгоднее.

автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляКоплю на груди
У нас тоже так .
Не вижу проблем.
Но это ваше дело.
Продумайте как вам выгоднее.
Такий варіант точно ні, зараз живемо в 3 спальнях
Тану на сонці• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ви плануєте 3+ кімнатну?
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Кредитний платіж буде приблизно дорівнювати оренді, за яку можна здавати малу квартиру
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляТану на сонці
Ви плануєте 3+ кімнатну?
Якщо для сім´ї , то або 3 спальні, або 2 спальні + велика вітальня, яку можна використовувати для сну
Пухнасті штани• 23 октября 2023
Ми з чоловіком купили ту, на яку вистачило грошей, в ній і живемо. Пізніше ще одну квартиру купили. Життя непередбачувана штука, все прорахувати неможливо. Тому спитаю, Ви будете жити зараз чи почекаєте ідеального життя? Можливо це Вам допоможе. Мені тут колись так допомогли з пошуком роботи.
Вельми шановна• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
То есть в ноль. На сколько лет? И как расширяться потом?
ЛисаЛилу• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
деньги, которые уже есть, должны работать. Сделайте так. + у вас будет хорошая кр. история
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
На 20 років. Потім можна продавати меншу , переоілрмлювати кредит , але звичайно це багато гемору і не швидко. З іншого боку , якщо старша дитина схоче з´їхати , то може більша квартира і перестане бути актуальною
Вельми шановна• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ждать 1-2 года
Вельми шановна• 23 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А старший ребенок найдет работу и возьмет себе кредит на 40. Обычная практика заграницей
автор Альфред Шнитке • 23 октября 2023
Ответ дляВельми шановна
Ждать 1-2 года
Якщо ми зараз візьмемо кредит, то інший буде не так скоро