А якщо ще й іііііікають, ммммммкають?
Чи просто довжелезні паузи між кожнісіньким словом?
Такий стиль розмови дуже характерний для всіх українських богерів, може, десь і є винятки, для всіх абсоютно українських журналістів і телеведучих.
Зрідка помічала як на вулиці хтось голосно розмовляє по телефону і ееееее.
Щодо мене, то від природи дуже хороша дикція, одного разу навіть запрошували читати текст на місцевому радіо.
І жодних ееее чи аааа )
Зараз періодично влаштовую для себе тренування дикції по 15 хвилин просто для підтримання тонусу )
Але це ми відволіклися, бо ви ж напишете, що я сама, певно, ееееекаю. Ні.
І жодних ееее чи аааа )
Результат:
вже голосів:
17 (50%)
Ставлюсь байдуже
12 (35.29%)
Мене дратують еееекалки
5 (14.71%)
Свій варіант
0 (0%)
Сама еее і ааакаю
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Кому це треба? Що ви така дрібʼязкова, дотошна? Вам похлопати може за дикцію?
Ответ дляDasik_
Навіть...еееее....уваги ніколи не звертала.
Те що вас дратують люди своєю вимовою - то проблема не в них, а у вас - з нервами чи непропрацьованими комплексами.
Тобто якщо я напишу, що мене ще дратують люди з брудними нігтями, каріозними зубами, у поношеному одязі, то це у мене комплекси.
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
Ответ дляPole
Мені здається, всі ці блогери навмисно все розтягують і затягують))
Я завжди ставлю прискорену швидкість перегляду.
Певно, ви дивилися блогера рагулівну, оно вже затягнутість, ніби у гальмівній рідині скупалась.
Хоча по суті щось і можна було б у неї послухати, але я не змогла
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
Не треба. Я й так знаю, що у мене хороша дикція і без чужих хлопань
То для чого ця тема?
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
Запишіть, або просто не звертайте так сильно увагу на чужих людей, а то дійсно проблема в вас
Читать текст или произносить наизусть выученный текст без «еее» легко. А когда человек думает и строит речь по ходу, не у всех выходит быстро мысль в речь преобразовать. Плюс не всегда блогеры (если речь об украинских блогерах) вещают на родном языке: если думают на русском, то найти нужное слово на украинском занимает время.
Ответ дляkanni
О, оце так найчастіше і виправуються.
Запевняю, розмовляти без вивченого тексту і при цьому без ееее досить можливо, просто ніхто у нас не вчить культури вимови, а до логопедів тільки якщо зовсім погано
vikinguryonok• 23 октября 2023
Ответ для40ка
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
мене дратують люди, які хочуть усіх навколо перевиховувати.
Нехай би за собою дивились, бо не ідеальні
juliankoste• 23 октября 2023
Слушаю аудиокниги, если попадается с такой начиткой, и невозможно слушать, даже на повышенной скорости, то как ни жаль, иду мимо, не слушаю.
Uebersetzerin• 23 октября 2023
Вы вся такая идеальная, что аж страшно
Все другие по-вашему - никчемные людишки со своими недостатками, которых у вас ни единого нет
Ответ дляvikinguryonok
Мене дратують люди, які навіть не читають перед тим, як коментувати.
Я ж українською мовою написала, що моя дикція ідеальна і я її ще покращую
Тому маю право критикувати
Хоча, я й так би мала право, у нас свобода слова, а якщо якісь бекалки мекалки ображаються...
Тому маю право критикувати
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
А може люди перестануть ееекати ааакати, особливо якщо працюють на телебаченні?
А де повага до глядача?
Хоча, 73% нормально
А де повага до глядача?
Хоча, 73% нормально
Так не дивіться телебачення, я ось не дивлюся і не така нервова, як Ви
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ дляvikinguryonok
+👍🏼
Ответ для40ка
О, оце так найчастіше і виправуються.
Вимова, дикція і логопеди тут ні до чого. Це про швидкість перетворення думки в мову - нейронні процеси.
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ дляkotmisty
То все херня. У меня один знакомый через слово вставляет ’мана’.
’Я пішов мана в магазин мана, взяв мана хліба мана, потом мана пішов додому мана, там мана відкрив двері мана...’
И у меня есть похожий знакомый, толко вместо мана, постоянно говорит «это самое»
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
Тому маю право критикувати
А з чого ви взяли, що цей коментар до вас був написаний? Ось і ви сама підтверджуєте, що підпадаєте під описане