40ка• 23 октября 2023

Вас дратують люди, які в розмові еееекать, ааааакають?

А якщо ще й іііііікають, ммммммкають?
Чи просто довжелезні паузи між кожнісіньким словом?
Такий стиль розмови дуже характерний для всіх українських богерів, може, десь і є винятки, для всіх абсоютно українських журналістів і телеведучих.
Зрідка помічала як на вулиці хтось голосно розмовляє по телефону і ееееее.
Щодо мене, то від природи дуже хороша дикція, одного разу навіть запрошували читати текст на місцевому радіо.
І жодних ееее чи аааа )
Зараз періодично влаштовую для себе тренування дикції по 15 хвилин просто для підтримання тонусу )
Але це ми відволіклися, бо ви ж напишете, що я сама, певно, ееееекаю. Ні.
Результат:
вже голосів: 34
17 (50%) Ставлюсь байдуже
12 (35.29%) Мене дратують еееекалки
5 (14.71%) Свій варіант
0 (0%) Сама еее і ааакаю
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Кому це треба? Що ви така дрібʼязкова, дотошна? Вам похлопати може за дикцію?
Dasik_• 23 октября 2023
Навіть...еееее....уваги ніколи не звертала.
Те що вас дратують люди своєю вимовою - то проблема не в них, а у вас - з нервами чи непропрацьованими комплексами.
Pole• 23 октября 2023
Мені здається, всі ці блогери навмисно все розтягують і затягують))
Я завжди ставлю прискорену швидкість перегляду.
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляDasik_
Тобто якщо я напишу, що мене ще дратують люди з брудними нігтями, каріозними зубами, у поношеному одязі, то це у мене комплекси.
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляPole
Певно, ви дивилися блогера рагулівну, оно вже затягнутість, ніби у гальмівній рідині скупалась.
Хоча по суті щось і можна було б у неї послухати, але я не змогла
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Не треба. Я й так знаю, що у мене хороша дикція і без чужих хлопань
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
То для чого ця тема?
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
Запишіть, або просто не звертайте так сильно увагу на чужих людей, а то дійсно проблема в вас
kanni• 23 октября 2023
Читать текст или произносить наизусть выученный текст без «еее» легко. А когда человек думает и строит речь по ходу, не у всех выходит быстро мысль в речь преобразовать. Плюс не всегда блогеры (если речь об украинских блогерах) вещают на родном языке: если думают на русском, то найти нужное слово на украинском занимает время.
AmazingLady• 23 октября 2023
Мне по барабану. Ещё делать нечего, дратуваться по мелочи
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А може люди перестануть ееекати ааакати, особливо якщо працюють на телебаченні?
А де повага до глядача?
Хоча, 73% нормально
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляkanni
О, оце так найчастіше і виправуються.
Запевняю, розмовляти без вивченого тексту і при цьому без ееее досить можливо, просто ніхто у нас не вчить культури вимови, а до логопедів тільки якщо зовсім погано
vikinguryonok• 23 октября 2023
Ответ для40ка
А з тими людьми все нормально
Так і запишемо
мене дратують люди, які хочуть усіх навколо перевиховувати.
Нехай би за собою дивились, бо не ідеальні
juliankoste• 23 октября 2023
Слушаю аудиокниги, если попадается с такой начиткой, и невозможно слушать, даже на повышенной скорости, то как ни жаль, иду мимо, не слушаю.
Uebersetzerin• 23 октября 2023
Вы вся такая идеальная, что аж страшно

Все другие по-вашему - никчемные людишки со своими недостатками, которых у вас ни единого нет
kotmisty• 23 октября 2023
То все херня. У меня один знакомый через слово вставляет ’мана’.
’Я пішов мана в магазин мана, взяв мана хліба мана, потом мана пішов додому мана, там мана відкрив двері мана...’
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляvikinguryonok
Мене дратують люди, які навіть не читають перед тим, як коментувати.
Я ж українською мовою написала, що моя дикція ідеальна і я її ще покращую
Тому маю право критикувати
Хоча, я й так би мала право, у нас свобода слова, а якщо якісь бекалки мекалки ображаються...
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
А де повага до глядача?
Хоча, 73% нормально
Так не дивіться телебачення, я ось не дивлюся і не така нервова, як Ви
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляkotmisty
Ого, а звідки він родом?
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ дляvikinguryonok
+👍🏼
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А може на телебачення почнуть брати нормальних людей з хорошою дикцією?
Воно ж і на мої в т. ч. податки живе
kanni• 23 октября 2023
Ответ для40ка
О, оце так найчастіше і виправуються.
Вимова, дикція і логопеди тут ні до чого. Це про швидкість перетворення думки в мову - нейронні процеси.
kotmisty• 23 октября 2023
Ответ для40ка
Ого, а звідки він родом?
Где-то и западной, я особо не расспрашивала.
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляjuliankoste
Я теж люблю аудіокниги з хорошими читцями
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ дляkotmisty
И у меня есть похожий знакомый, толко вместо мана, постоянно говорит «это самое»
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляkanni
А, ну я так і підозрювала, що наші еееекаки і ааакалки з телевізора і блогери просто розумово відсталі
kotmisty• 23 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ну ’это самое’ хотя бы понятно что за слово. Но что такое ’мана’?
БальзаковскийВозраст• 23 октября 2023
Ответ для40ка
Тому маю право критикувати
А з чого ви взяли, що цей коментар до вас був написаний? Ось і ви сама підтверджуєте, що підпадаєте під описане
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляkotmisty
То, може, в нього не проблеми дикції, а просто діалект, хоча це теж можна назвати мінусом, але то інша тема
автор 40ка • 23 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
В моїй темі не до мене? Ок