СпайдерВумен• 23 октября 2023

Щоб ви придбали ЖИТЛО

Новобудова будується, ( газ, опалення автономне) треба почекати і зробити ремонт, чи вториний ( газ, опалення центральне) ринок з ремонтом. Ціна на виході вийде однакрвою.
Результат:
вже голосів: 85
43 (50.59%) Еовобудова
42 (49.41%) Вториний ринок.
размахер• 23 октября 2023
Вкладатися зараз в будівництво? За межами мого розуміння. Тільки здані, готові будинки.

автор СпайдерВумен • 23 октября 2023
Ответ дляразмахер
Вже побудовано, ще нездали в експлуатацію
Свята• 23 октября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Могут и не сдать. Знаете сколько таких домов?
автор СпайдерВумен • 23 октября 2023
Ответ дляСвята
Будують зараз далі....на початку року 1 кв.м коштував 19000 тис, а зараз 24500 кв.м
Я не тону• 23 октября 2023
В мене на днях був шок, поряд з нашим ЖК кудинок вже зроблений фасад а перший поверх там де ліфти і вхід нічого навіть дверей територія вся в кущаках і в одному вікні світло горить, так люди живуть що вклали останє а будинок вже 2 роки здати не можуть
Усатая полосатая• 23 октября 2023
Автор якщо Вам підходить ремонт, то краще вторичку, не забувайте що ремонт зе як пів квартири коштує, а нервів, як згадаю всіх тих будівельників, то око сіпається
КаРаКаТиЦа• 23 октября 2023
Стояла перед таким вибором влітку.
Купили вторинку з ремонтом.

З вишневого садка• 23 октября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
здавати можуть дууууже довго
Сегодня сержусь• 23 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ми у виоричці зараз відновили ремонт. Вже потрохи сіпається око. 5 років як заїхали. Тільки одну частину зробили - ковід ср@ний, невідомо що з роботою та грошима. Тільки видознули та зробили дитячу - повномасштабна. Ось зараз взялися за нашу з чоловіком спальню. Капець, і так нерви через війну розчісані. Почала магне В6 пити
Не служанка• 23 октября 2023
Автор, мы купили квартиру 3 года назад. Очень хотели в одном ЖК, нам клятвенно обещали, что должны сдать в конце 2020. Полностью достроен, прекрасный район, хорошая планировка. Но что-то меня остановило. Купили вторичку в том же районе .
А этот ЖК до сих пор не сдан. Новострой это риск, тем более, сейчас.
Я_и_моя_собака• 23 октября 2023
Я - за автономне опалення. Байдуже новобудова чи вторичка, перевагу автономності віддам насамперед.
Айболитная• 23 октября 2023
Мой новострой я 4 года ждала, причем был построен, а документы никак получить не могли. Какие то проблемы были.
Слава богам, что сдали. Могло быть хуже
Кринжова баба• 23 октября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
коробка?
СережкинаЯ• 23 октября 2023
я бы поискала вторичку с автономным отоплением.
Зоркая Зорро• 23 октября 2023
1. Автор, если вам есть где жить года 2, и есть туева куча нервов и денег ( а ремонт в новострое почти = цене квартирьі) на ремонт - берите новострой и с риском не зданного дома.
2. Если не хотите заморачиваться , то купите вторичку и живите. Но! во вторичке все равно тщательно нужно проверить состояние квартирі, коммуникаций, какую мебель и технику вам оставляют предьідущие владельцьі.
Жирафовое варьенье• 24 октября 2023
Я живу в квартирі з автономним опаленням 4 роки і тепер нізащо не проміняю на житло з центральним опаленням. Окрім цього наш будинок має зовнішнє утеплення, в квартирі зараз 24 °, опалення ще не включали. Для зрівняння у сверухи в квартирі 17°, у сестри 19°. От тому я продала свою квартиру і знов взяла новобудову з автономним опаленням. Зараз роблю в ній ремонт. Сказати що прям ремонт це захмарні кошти я не можу. Так, не дешево, але вважаю що в 250$ за квадрат вкладусь. Поки що зробила кухню, лоджію, коридор і санвузол, тобто основні точки, які тягнуть кошти. Тому маю уявлення про вартість.
автор СпайдерВумен • 24 октября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую, скажіть яка вартіст 1 кв.метра у забудовника
Жирафовое варьенье• 24 октября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Брала в розтермінування. На старті продажу в 2021 було 14500. З початком війни будівництво стало, але через пару місяців продовжили будувати, ціна була 19000. При введені в експлуатацію 20000 за кв.м. Це райцентр в Полтавській обл.