СпайдерВумен• 23 октября 2023
Щоб ви придбали ЖИТЛО
Новобудова будується, ( газ, опалення автономне) треба почекати і зробити ремонт, чи вториний ( газ, опалення центральне) ринок з ремонтом. Ціна на виході вийде однакрвою.
Результат:
вже голосів:
43 (50.59%)
Еовобудова
42 (49.41%)
Вториний ринок.
размахер• 23 октября 2023
Вкладатися зараз в будівництво? За межами мого розуміння. Тільки здані, готові будинки.
СпайдерВумен
• 23 октября 2023
Ответ дляразмахер
Вже побудовано, ще нездали в експлуатацію
СпайдерВумен
• 23 октября 2023
Ответ дляСвята
Могут и не сдать. Знаете сколько таких домов?
Будують зараз далі....на початку року 1 кв.м коштував 19000 тис, а зараз 24500 кв.м
Я не тону• 23 октября 2023
В мене на днях був шок, поряд з нашим ЖК кудинок вже зроблений фасад а перший поверх там де ліфти і вхід нічого навіть дверей територія вся в кущаках і в одному вікні світло горить, так люди живуть що вклали останє а будинок вже 2 роки здати не можуть
Усатая полосатая• 23 октября 2023
Автор якщо Вам підходить ремонт, то краще вторичку, не забувайте що ремонт зе як пів квартири коштує, а нервів, як згадаю всіх тих будівельників, то око сіпається
З вишневого садка• 23 октября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
здавати можуть дууууже довго
Сегодня сержусь• 23 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ми у виоричці зараз відновили ремонт. Вже потрохи сіпається око. 5 років як заїхали. Тільки одну частину зробили - ковід ср@ний, невідомо що з роботою та грошима. Тільки видознули та зробили дитячу - повномасштабна. Ось зараз взялися за нашу з чоловіком спальню. Капець, і так нерви через війну розчісані. Почала магне В6 пити
Не служанка• 23 октября 2023
Автор, мы купили квартиру 3 года назад. Очень хотели в одном ЖК, нам клятвенно обещали, что должны сдать в конце 2020. Полностью достроен, прекрасный район, хорошая планировка. Но что-то меня остановило. Купили вторичку в том же районе .
А этот ЖК до сих пор не сдан. Новострой это риск, тем более, сейчас.
Я_и_моя_собака• 23 октября 2023
Я - за автономне опалення. Байдуже новобудова чи вторичка, перевагу автономності віддам насамперед.
Айболитная• 23 октября 2023
Мой новострой я 4 года ждала, причем был построен, а документы никак получить не могли. Какие то проблемы были.
Слава богам, что сдали. Могло быть хуже
Кринжова баба• 23 октября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
коробка?
Зоркая Зорро• 23 октября 2023
1. Автор, если вам есть где жить года 2, и есть туева куча нервов и денег ( а ремонт в новострое почти = цене квартирьі) на ремонт - берите новострой и с риском не зданного дома.
2. Если не хотите заморачиваться , то купите вторичку и живите. Но! во вторичке все равно тщательно нужно проверить состояние квартирі, коммуникаций, какую мебель и технику вам оставляют предьідущие владельцьі.
Жирафовое варьенье• 24 октября 2023
Я живу в квартирі з автономним опаленням 4 роки і тепер нізащо не проміняю на житло з центральним опаленням. Окрім цього наш будинок має зовнішнє утеплення, в квартирі зараз 24 °, опалення ще не включали. Для зрівняння у сверухи в квартирі 17°, у сестри 19°. От тому я продала свою квартиру і знов взяла новобудову з автономним опаленням. Зараз роблю в ній ремонт. Сказати що прям ремонт це захмарні кошти я не можу. Так, не дешево, але вважаю що в 250$ за квадрат вкладусь. Поки що зробила кухню, лоджію, коридор і санвузол, тобто основні точки, які тягнуть кошти. Тому маю уявлення про вартість.
СпайдерВумен
• 24 октября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую, скажіть яка вартіст 1 кв.метра у забудовника
Жирафовое варьенье• 24 октября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Брала в розтермінування. На старті продажу в 2021 було 14500. З початком війни будівництво стало, але через пару місяців продовжили будувати, ціна була 19000. При введені в експлуатацію 20000 за кв.м. Це райцентр в Полтавській обл.