Арина85• 23 октября 2023

Миколай, Різдво, Новий Рік

Дівчата, розкажіть як у вас в родині святкують ці свята? Які традиції? Які подарунки даруєте , і від кого, чи від вигаданих персонажей ( Дід мороз не актуальн, то хто у вас Санта? Миколай декілька разів?)
Взагалі які у вас традиції щодо цих свят?
І чи буде щось мінятися у зв´язку з тим що Різдво тепер до Нового року?
Hallowkitty -54c3• 23 октября 2023
Тема для срачу?

Ms. Wonka• 23 октября 2023
Чтобы быть политкорректной, начну пить под фикусом с 1 декабря в компании гномов из Юска
Hallowkitty -54c3• 23 октября 2023
Автор, в інтернеті є повно цікавої інформації, як святкували ці свята наші предки , тут вам так не розкажуть.
alisarich• 23 октября 2023
Давно дарю просто подарки. Празднуем с прошлого года как католикики, старший сын Николай, поэтому Николая мы празднуем 2 раза в год , ну и подарки соответственные. На эти праздники традиции это семья, уют и путешествия на пару дней
Hecuba• 23 октября 2023
На Миколая дарує Миколай, на Різдво не даруємо. На Новий рік минулого року дітям сказали, що Діда Мороза до нас більше не впускають і подарунки робитимемо ми. Діти без проблем на це погодились.
Еленка14• 23 октября 2023
Ми просто даруємо подарунки. Всі знають хто: ми отримуємо від дитини, дитина від нас на інших родичів. Правда від інших частіше у вигляді грошей.
РыжаяЛиса• 23 октября 2023
На новый год дарим подарки
Все остальное не празднуем
Можем к родителям съездить на ужин, если позволяет работа. Все

чаревна• 23 октября 2023
Автор, вы с Луганска и вас праздники интересуют?!
Здесь день прожил и хорошо
Viktiriia-ec46• 23 октября 2023
На Миколая завжди подарунки під подушку. вночі не могла заснути, поки не прийде Миколай. батькам також подарунки, до сих пір, чоловіку. на святий вечір 12 страв (але тепер готуємо менше, бо не взмозі з*їсти), на Різдво вже не пісні страви, приходять до батьків діти, внуки (внуки колядують). новий рік-по стільки по скільки. салатик, картопля, шампанське і на тому.
Asteroidea• 23 октября 2023
Ответ длячаревна
Здесь день прожил и хорошо
Я з Дніпра, мене цікавить тема новорічних свят
П. С. В Луганську не люди, ви вважаєте що для них війни не існує?
чаревна• 23 октября 2023
Ответ дляAsteroidea
Для праздников нужно настроение. А когда в стране война особо не до них. Т к Луганск это Украина, поэтому и спросила
автор Арина85 • 23 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Мені цікаві саме сучасні традиції
автор Арина85 • 23 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Тема для срачу?
який срач? просто цікаво як у кого проходять ці дні? як вітають діток?
Asteroidea• 23 октября 2023
Ответ длячаревна
Тобто настрій може бути лише в Луганську? Мені вас не зрозуміти. А настрій ми собі самі створюємо. Війна може йти роками і що ж дітям через це залишитися без дитинства та свят?
автор Арина85 • 23 октября 2023
Ответ длячаревна
Здесь день прожил и хорошо
Я народилась в Луганську, і коли реєструвалась тут то мешкала в Луганську, дякувати Богу , давно не диву там
автор Арина85 • 23 октября 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Дякую за відповідь
а на Різдво, новий рік? е подарунок?
автор Арина85 • 23 октября 2023
Ответ длячаревна
Настрою немає, але є діти 4 і 2років, війна не привід лишати їх чуда і свят в родинному колі.
Алёна1974• 23 октября 2023
Миколай 3 рази чоколядка або ’різочка’під подушку , 6 грудня, 19 грудня; 22 травня , різдво 6 січня коли бабуся була жива збиралися у неї холодець; вареники ; тушена картопля... НР зазвичай вечеря, потім дивимося ТВ; подарунки символічні шкарпетки; чашка; солодощі...
постою_послушаю• 23 октября 2023
Ответ дляАрина85
Мені цікаві саме сучасні традиції
У нас на Николая подарок от Николая, дочка верила до 12 лет, потом я спалилась
На Новый год под елку заранее кладём упакованные всем от всех подарки, не только мы ребенку, но и ребёнок нам, с самого раннего детства, распечатываем сразу после 12.00
На Рождество дарим небольшой подарок связанный с религией.
В Деда Мороза не верим, верим в Санту, который и является Святым Николаем.

автор Арина85 • 23 октября 2023
Ответ дляпостою_послушаю
супер, дякую
Viktiriia-ec46• 24 октября 2023
Ответ дляАрина85
Дякую за відповідь
а на Різдво, новий рік? е подарунок?
на різдво у тата день народження(але по старому стилі)-всі подарунки йому)))) на новий рік дарували завжди, в минулому році вже ні. якось не хотілось той новий рік справляти
автор Арина85 • 24 октября 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
розумію, теж настрою не було, і немає

Але малі діти, треба для них робити свято і чудо
Viktiriia-ec46• 24 октября 2023
Ответ дляАрина85
розумію, теж настрою не було, і немає

ви знаєте, ще з дитинства на Миколая було прийнято під подушку класти солодощі дітям. це вже коли я була у школі-почалось... Миколай приніс срібні кульчики, кофту, чоботи і т.п. тепер придумують дарувати шикарні подарунки, телефони, ноутбуки (хто що може собі дозволити). а на новий рік дарувалось щось посолідніше. для ваших діток любий подарунок чи сувенір буде радістю) )) іграшка, розмальовка, чашка, солодощі, піжамка і т.п.