В шлюбі 15 років, є двоє донечок 11 років і півтора, сказати, що я щаслива дружина, то ні, але я щаслива мама! Але сьогодні моя старша донька, сказала що вибрала поганого тата для них, що він нікуди їх не возить, нікуди з ними не ходить, а от тато її подруги він класний, бо скрізь з ними їздить і гуляє... Я вибачалася перед дитиною і сказала, що я ж з вами скрізь і в театри ходимо і а парках гуляємо і кафе відвідуємо, а тато, ну такий в нас тато...
Ніколи не говорю дітям погано, про їхнього батька, просто він такий, його все бісить, він педант чистоти, наприклад малеча накришить печиво він починає горлати і біжить з пилососом, дітям ніде не можна нічого їсти окрім кухні, гроші він видає сам, бо боїться, що я лишнє потрачу, з моїми батьками взагалі не спілкується і нічим не допомагає, навіть тестя в лікарню відвезти з хворими ногами він не хоче, а тещу взагалі ненавидить, бо вона помішана на городах, завдяки яким ми не купуємо овочі, а їмо свої, але він того не розуміє... Мені важко... В 2 рочки малої планую виходити на роботу, щоб я змогла забезпечити діток всім необхідним... Чоловік не п´є, не палить, не б´ється, але сім´янин він ніякий, чути мої розмови, прохання, щодо його поведінки він взагалі не хоче, ще й часто принижує мене перед дітьми... А ще його постійна фраза, одному жити краще, одному легше... Діти хворіють, я винна, малечу другу народила, я ж хотіла він ні, і він це він до крито каже, ну ти ж хотіла, тобі ж скучно жилося... Я розумію, що він не реалізувався як працівник, немає хорошої роботи, працює на 16 тисяч зарплати, а коли я починаю говорити, що шукай краще, то він починає нападати на мене, що я з двома вищими освітами працюю на 20000 грн на держ службі... Але для мене це стабільності... А він...він був інший колись, коли ми одружилися майже 16 років назад... Житло у нас своє у Києві, є машина, є чудові дітки, але немає тієї сім´ї, яку мені б хотілося для донечок.... Вибачте, накипіло, виговорилася, бо подруг в 37 років практично не лишилося, виїхали за кордон і у всіх свої проблеми і про особисте і не поговориш....
Korsika999• 23 октября 2023
Тут решать только, готовы вы так прожить всю жизнь, или готовиться к разводу понемногу.
Anonimka ya• 23 октября 2023
Зачем второго ребенка рожали, видели ведь какой он ?
Очень жаль Вас. Вряд-ли ваш брак долго продержится .
Ответ дляMs. Wonka
У Вас муж хамло и ему семья пофиг, а Вы оправдашки ему придумываете.
Напевно так і є, йому все і всі не такі, лише він, його мама і брат от вони нормальні, а я, діти, наші рідні ми всі ненормальні по його словам... Я навіть в гості, і на всі дитячі Дні народження ходжу одна, до йому там не цікаво і нема про що говорити з іншими...
Ответ дляSo_so
А что советовать? Вам 37 лет. Вы взрослая женщина. Вы имея одного ребенка от отца-неудачника, который и Вас и унижает и ребенку не даёт покоя, принимаете решение - родить ещё.
Он же другой был: олигарх, на руках носил и умолял родить второго. Не знаете, что ли, эти истории. Дети всё поняли, а Автор не понимает.
Ответ дляGala-1986
Як ви з ними спите ще й вагітнієте? Ну чесно...
Може ви теж їдьте за кордон
Ответ дляGala-1986
Ну, Вам же ок. Педант он у Вас. Дальше оправдывайте, фантазию развивайте.
VitalinkaGL• 23 октября 2023
Автор,держитесь.
но..будет еще хуже,начинается у него’кризис ср.возраста’. все и все надоели,семья,работа.
хочеться перемен.
Ответ дляSo_so
Так, це було моє рішення, я одна в батьків і завжди мріяла, про двох дітей, я маю їх і щаслива і впевнена, що зможу навіть сама підняти їх... Просто важко...
Марфа-Краса• 23 октября 2023
Дети есть, мужа не переделаешь. Есть хуже еще.
Живите с девочками, они скоро вырастут, а там смотрите. Оставаться с ним или искать другого.
Скай ОМалли• 23 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Гості і дитячі дні народження це мрак. Ненавиджу. Граю роль,я б сама туди не ходила,але чоловік ненавидить ще більше,тому віддуваюся я за двох. От гості і де це взагалі не показник для родини
ole4kakissa• 23 октября 2023
От такого золота вы два года назад ролили второго ребенка?
Он вас изнасиловал?
Ибо в здравом уме от таких не рожают.
От таких уходят и живут прекрасную жизнь.
Что вам посоветовать? Выходите на работу и уходите от этого чмо
Он вас изнасиловал?
Ибо в здравом уме от таких не рожают.
Ochen_lubov• 23 октября 2023
Автор, я вам советую потихоньку, а лучше не тянуть, искать способ уехать от такого мужа. Вы любите дочек, он при низ5вас унижает, представьте как это на их психике отразиться позже. Хотите к психиатру их водить? Не думаю. Такой муж не годится!
Ответ дляole4kakissa
Он вас изнасиловал?
Ибо в здравом уме от таких не рожают.
Он вас изнасиловал?
Ибо в здравом уме от таких не рожают.
Я просто дуже хотіла другу доню, не для нього, для себе і для старшої дитини, щоб в майбутньому в неї була рідна душа
Марфа-Краса• 23 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Так, згодна є і гірші ситуації в сім´ях
Дітки є, живіть заради них. Розлучення батьків тяжко
Ответ дляGala-1986
Тогда какие претензии к мужу? Ему и одна дочка не очень нужна была и интереса не вызывала, Вы это видели и понимали. Но родили второго ребенка. Вы во всём обвиняете мужа, но продолжаете с ним жить, спать и рожать от него. Что Вы ожидаете услышать?
Ответ дляGala-1986
Да не ’просто’ Вам тяжело, а в следствие Вами же принятых решений. Теперь Вам придется отрывать от старшей дочки те крохи, что есть, для младшей. А она у Вас уже сравнивает и понимает, а это только начало.
Зато Вы щаслыви.
Ответ дляMs. Wonka
Та вже все почула, дякую вам
Veronika83• 23 октября 2023
То, что вы описали - это дно. Жмот, хамло, всех ненавидит, зато не курит. Вы разрешаете ему орать на детей из-за ерунды, то есть они не чувствуют, что мама может их защитить. Позже это будут травмированные дети. Вы же их так любите, так на что обрекаете?
Ответ дляOchen_lubov
З старшою вже ходили до психолога, бо дуже занижена самооцінка, і тато не говорить їй ніколи компліментів, не хвалить її, може обізвати страшною, прищавою, товстою, в дитини комплекси, я прошу його слідкувати за своїми словами, але він того не робить, а доню мені так шкода і малечку теж, бо вона теж все чує і бачить, тому буду щось думати, хочу кращого для них!
Korsika999• 23 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Может вам выходить на работу и разводиться? Какие варианты с жильем? Алименты будете получать, он официально работает?
Почему ещё ещё не призвали в армию?
Ответ дляVeronika83
Згодна з вами, але я стараюся не дозволяти обзивати чоловікові дітей, але тоді він кричить на мене при них... Так... Буду щось змінювати, хочу, щоб мої діти мали здорову нервову систему.