В шлюбі 15 років, є двоє донечок 11 років і півтора, сказати, що я щаслива дружина, то ні, але я щаслива мама! Але сьогодні моя старша донька, сказала що вибрала поганого тата для них, що він нікуди їх не возить, нікуди з ними не ходить, а от тато її подруги він класний, бо скрізь з ними їздить і гуляє... Я вибачалася перед дитиною і сказала, що я ж з вами скрізь і в театри ходимо і а парках гуляємо і кафе відвідуємо, а тато, ну такий в нас тато...
Ніколи не говорю дітям погано, про їхнього батька, просто він такий, його все бісить, він педант чистоти, наприклад малеча накришить печиво він починає горлати і біжить з пилососом, дітям ніде не можна нічого їсти окрім кухні, гроші він видає сам, бо боїться, що я лишнє потрачу, з моїми батьками взагалі не спілкується і нічим не допомагає, навіть тестя в лікарню відвезти з хворими ногами він не хоче, а тещу взагалі ненавидить, бо вона помішана на городах, завдяки яким ми не купуємо овочі, а їмо свої, але він того не розуміє... Мені важко... В 2 рочки малої планую виходити на роботу, щоб я змогла забезпечити діток всім необхідним... Чоловік не п´є, не палить, не б´ється, але сім´янин він ніякий, чути мої розмови, прохання, щодо його поведінки він взагалі не хоче, ще й часто принижує мене перед дітьми... А ще його постійна фраза, одному жити краще, одному легше... Діти хворіють, я винна, малечу другу народила, я ж хотіла він ні, і він це він до крито каже, ну ти ж хотіла, тобі ж скучно жилося... Я розумію, що він не реалізувався як працівник, немає хорошої роботи, працює на 16 тисяч зарплати, а коли я починаю говорити, що шукай краще, то він починає нападати на мене, що я з двома вищими освітами працюю на 20000 грн на держ службі... Але для мене це стабільності... А він...він був інший колись, коли ми одружилися майже 16 років назад... Житло у нас своє у Києві, є машина, є чудові дітки, але немає тієї сім´ї, яку мені б хотілося для донечок.... Вибачте, накипіло, виговорилася, бо подруг в 37 років практично не лишилося, виїхали за кордон і у всіх свої проблеми і про особисте і не поговориш....
Ответ дляMs. Wonka
Ну всё, пожаловались, сказку о том, как измените жизнь нам рассказали. Старшую не забудьте к психологу записать, с такими родителями ей придется часто к нему наведоваться.
Ок, а щоб впершу чергу зробили ви в таких токсичних стосунках? Одразу ваигнати-ні, бо стрес для дітей, тата вони ж люблять, який він не є...
Ответ дляGala-1986
Чесно, я от лиш зараз зрозуміла, що мій чоловік реально абюзер
Добре, що зрозуміли. Тепер треба вийти з образа жертви і будуйте життя. Майте на увазі, що коли він почує, що Ви хочите піти - буде скандал, а поті він почне маніпулювати, потім навпаки буде супер турботливий, це звичайна поведінка абьюзерів, головне вистояти всі ці етапи, якщо не зможете - зламаєте собі життя і дітям.
Ответ дляМАС
Дуже вам дякую за пораду
L-i-s-a-92af• 23 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Напевно так і є, йому все і всі не такі, лише він, його мама і брат от вони нормальні, а я, діти, наші рідні ми всі ненормальні по його словам... Я навіть в гості, і на всі дитячі Дні народження ходжу одна, до йому там не цікаво і нема про що говорити з іншими...
Дивна у вас ситуація.Діти-то окреме питання.
А от ваші стосунки з чоловіком?У вас є почуття,пристрасть до нього? Якщо немає,то для чого ви разом?
Ответ дляМАС
Мені шкода автора... Вона зараз з позиції жертви не розуміє, якої шкоди завдає дітям і собі
Она в позиции, где ей всё удобно. Хоть хр...й, но муж же ж и детям ’отец’. Она всё понимает, но абсолютно не желает прилагать усилия, чтобы менять жизнь. Ей комфортно. Ее родителей муженек ни во что не ставит, а она ему варит борщ и рубит салаты из овощей, выращенных ее же родителями. Ему наплевать на первого ребёнка, а Автор упорото идет к цели и рожает второго. Автор эгоистка, которую абсолютно всё устраивает. И дети ее страдают по её вине.
Ответ дляMs. Wonka
Ви праві, але вона це робе, через безпорадність, він її подавив. Так буває... Я не виправдовую автора, але на разі вона не розуміє весь жах ситуації.
Ответ дляMs. Wonka
Так, я таки егоїстка, я просто всі роки боялась якихось змін, боялась як же я сама, а як же батькам скажу, бо батьки мені вклали в голову, що шлюб це раз і на все життя, вони вже 38 років разом і бувало всяке, мама теж терпило, скоріш за все, це звідти відклалося, що жінка заради сім´ї має терпіти, але діти реально страждають, я це бачу і не хочу щоб було так
Ответ дляGala-1986
От і добре, що Ви зараз все бачите! Не треба терпіти, життя одне, стосунки - то для радості, а якщо інакше - то не треба, жодні стосунки не варті здоров´я дітей
ole4kakissa• 24 октября 2023
Ответ дляMs. Wonka
Он же другой был: олигарх, на руках носил и умолял родить второго. Не знаете, что ли, эти истории. Дети всё поняли, а Автор не понимает.
Классика: #раньшеонбылнитакой
ole4kakissa• 24 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Я просто дуже хотіла другу доню, не для нього, для себе і для старшої дитини, щоб в майбутньому в неї була рідна душа
И это был единственный представитель мужского пола на земле?
Бабы - дуры. Очередная тема и очередное подтверждение
ole4kakissa• 24 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Дякую, ви реально написали, так як воно є, просто мені дуже хотілося для дітей повну сім´ю і щоб тато був поруч от і терпіла
А хто такой Тато?
Які його функції?
Ваш чоловік був ним хоч один день?
Якого біса ви сама себе обманюєте?
Які його функції?
Ваш чоловік був ним хоч один день?
Якого біса ви сама себе обманюєте?
ole4kakissa• 24 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Я захищаю своїх дітей і завжди їх захищатиму, повірте і від батька і від будь кого іншого
Извините, но ваших детей уже пора от такой как вы матери защищать
ole4kakissa• 24 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Навчіть, як не бути терпилою
Завтра собрали вещи и пожелали счастливого плаванья мудаку
ole4kakissa• 24 октября 2023
Ответ дляMs. Wonka
Вот я и говорю: никуда Автор не уйдёт. Еще и третью жертву родит. А ’дети любят папку’, это просто днище такое говорить, после слов старшей дочери.
#детилюбятпапку хорошая отмазка что б не выходить из зоны комфорта, а именно ’что-то делать и менять’
ole4kakissa• 24 октября 2023
Ответ дляGala-1986
Только вы делаете все, что б ваши дочки продолжили ваш путь - путь терпил.
Старшая с почти 100% вероятностью будет строить свою жизнь по вашей извращённой кальке
Навіщо так жити? І ви, і дівчата страждаєте.
Автор, рідненька, як тільки буде можливість, йдіть від цього недочоловіка. Правда, будете щасливі.
Якщо буде бажання подивитися на ситуацію з точки зору Таро, пишіть у особисті. Звісно, що безкоштовно для вас зроблю розклад. Бо дуже боляче від того, що ви написали...
Ответ дляGala-1986
Поздравляю! Династия баб-терпил. Желаю Вашим дочерям после взросления скорее свалить из ’отчего дома’, стать на ноги, пророботать все результаты ’счастливого детства ’ с психологами, построить здоровые отношения и навсегда потерять номера телефонов родителей и забыть дорогу к ним. Ибо на старости лет Вы будете пытаться манипулировать дочерьми, рассказывая о том, как жизнь свою положили, ’защищая’ их.
Ответ дляДжавеліна
Дякую вам