Не будь КакСвета• 24 октября 2023

Баня

Знайомі звуть в баню, ми погодилися.
Я дізналася, що вони паряться голі, імено в самій парілці , трішки здивована.
Ви теж з друзями паритися голі?
Слоник-тоник• 24 октября 2023
Ні, ходимо роками вже з друзями і ніколи голі не ходили. Всі в рушниках/простирадлах, плюс плавки в чоловіків, в жінок купальники.

За ким я буду?• 24 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я взагалі нудистка і мені голою комфортніше ніж в одязі. Але я гарна і фітнес шодня, комплексів нема
у вас нет,а другим неприятно смотреть на чужие письки и пуза чужих мужей
Сон і дрімота• 24 октября 2023
Ходили на корпоратив в баню коллективом . Все раздетые были. Все люди взрослые , ничего страшного нет.
МаксХмара• 24 октября 2023
Я ходила в баню вместе с подругой и её мамой. Все голые были.
Потом отец подруги с её братьями отдельно от нас в баню пошли.
Я не понимаю смысла бани в одежде, равно как и не понимаю необходимости ходить вместе разнополым людям.
Сметчица• 24 октября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А как иначе? Только в Украине и северном соседе додумались плавки в баню одевать, весь мир ходит голышом
Где во всем мире?
Сметчица• 24 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
А где вы работаете?
Чай не пью, только кофе• 24 октября 2023
Да
Светка-пипетка• 24 октября 2023
Ответ дляМаксХмара
Я в бані топлес(мені 46), мама(67) теж, сина і племінника беру(вони в плавках, в основному чоловіки на пояс запинають рушничок лляний або бавовняний, не махровий), паримося в загальній парілці, де кожен як хочеш так і вдягнений. Щоб сказати що хтось на когось дивиться в парілці, ні не скажу. Колись одна бабця коло святої купелі сказала: нагота не срамота.
Аленький носочек• 24 октября 2023
Мне 47,нормальная фигура,в бане ,в парилке,голая.Знакомые и друзья тоже.