Цвірінь• 24 октября 2023
Какие ваши любимые цветы?
Я имею ввиду в букетах? можно с фото 🌺🌸🌼
Муркамурковна• 24 октября 2023
Не люблю рози, зовсім, ніяк в букетах,тільки на городі, всі інші любе.. Навіть бур´ян , якщо він квітне.. Ок
Муркамурковна• 24 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
Півонії. Зараз мінусів отримаю))
Ви шо.. Як можна) це ж капец/))
Цвірінь
• 24 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
а почему так к розам у вас?
Сиамская сороконожка• 24 октября 2023
Цвірінь
• 24 октября 2023
Ответ для_Астрея_
Эустомы и лютики нравятся
сейчас посмотрела на Эустомы, очень красивые! никогда не видела такие
Ms. Доброта• 24 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
Півонії. Зараз мінусів отримаю))
Чого? Я додалась в одну півонієву группу, і сиджу поражаюсь, корінці продають по 6000-8000 тисяч
Муркамурковна• 24 октября 2023
Ответ дляЦвірінь
а почему так к розам у вас?
Не знаю, не сприймаю їх вдома в букеті, не моє, хоча на вулиці, на дачі кайфую, як букет для мене... брр, просто не сприймаю.. Краще пирію , не знаю..
Я_канеша_извиняюсь• 24 октября 2023
Ответ дляГарнюнька
Півонії. Зараз мінусів отримаю))
Обожнюю
Особливо рожеві
Замороженная селедка• 24 октября 2023
Червоні троянди. Часто читаю, що багатьом вони не подобаються, але для мене це найгарніша квітка. І парфуми з запахом троянди люблю.