26 октября 2023

Мужские свитера Днепр

Девочки , где купить нормального состава мужской свитер , можно гольф под горло , не за все деньги мира …. Желательно Днепр ( хотелось бы с примеркой), по ТЦ одно ггггг полиэстер ….
Пффф 100% 26 октября 2023
хумана, Берлин
1 1
ФсеСама 26 октября 2023
Я своєму класні светри, натуральна вовна, в Хумані купила, за 130 грн. Ніколи светр з базару не куплю за 1000 грн чи більше.
Бутерброд з ікрою 26 октября 2023
На даль тільки в секонді, або звяжіть.
В магазинах поліестр.
Гляньте на Озеркі, можливо щось найдете
автор ДелиВерка 26 октября 2023
Ответ дляФсеСама
Я своєму класні светри, натуральна вовна, в Хумані купила, за 130 грн. Ніколи светр з базару не куплю за 1000 грн чи більше.
А если мне нужно два три штуки , размер л - какова вероятность найти ?
ФсеСама 26 октября 2023
Ответ дляДелиВерка
А если мне нужно два три штуки , размер л - какова вероятность найти ?
Дуже велика, їх повно. В завоз взагалі. Але я по 400-600 не купую. Літом по 48 і по 73 грн можна було набрати. Завоз раз на місяць в кінці місяця знижують ціну. Я зайшла і випадково собі вовняне пальто купила, за 170 грн
На_оба_рот 26 октября 2023
Зайдите на секонд на Воронцовском рынке.
Муж там всегда нужные вещи себе берёт.
Пффф 100% 26 октября 2023
Ответ дляДелиВерка
А если мне нужно два три штуки , размер л - какова вероятность найти ?
если в одной хумане не найдете, всегда можно поискать в соседней))
Ms. При теле 26 октября 2023
Автор, а які це всі гроші світу? Це скільки? Ви ж маєте розуміти, що вовна не може коштувати дешево. А все інше, я так розумію, для вас ггггг з поганим складом
Ви були в Lerros в Каравіні, в Esprit в Мост-сіті?
автор ДелиВерка 26 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Автор, а які це всі гроші світу? Це скільки? Ви ж маєте розуміти, що вовна не може коштувати дешево. А все інше, я так розумію, для вас ггггг з поганим складом
Ви були в Lerros в Каравіні, в Esprit в Мост-сіті?
До 1500 грн , вовна не потрібна , бавовна бажано … в цих дорого знаю )
Ms. При теле 26 октября 2023
Ответ дляДелиВерка
До 1500 грн , вовна не потрібна , бавовна бажано … в цих дорого знаю )
Можливо тоді в Резевр подивіться, там можуть бути с подібним складом. Але бавовняні светри дуже шквидко втрачають вигляд та дають усадку при пранні. Тому в них завжди додають синтетику
автор ДелиВерка 26 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Можливо тоді в Резевр подивіться, там можуть бути с подібним складом. Але бавовняні светри дуже шквидко втрачають вигляд та дають усадку при пранні. Тому в них завжди додають синтетику
От как раз там 1200 та вище 100/ поліестер )))