28 апреля в 23:06

Шукаю дорослий аналог Reima

Дівчата, ви вже багато разів давали мені тут слушні поради та рекомендації, впевнена, що і цього разу дізнаюся те, що потрібно.
Мій син все життя носив взимку функціональний одяг Reima - комбінезони, куртки, пуховики, парки. Зараз він вже вийшов з категорії дитячого одягу й ось я замислилася - а що таке ж якісне і функціональне є серед дорослого одягу? Які марки?
Останнього разу купувала куртку 3-в-1 Reimatec Syddi й ми від неї у шаленому захваті, хочеться щось таке ж прекрасне. Дякую завчасно за поради.
КартаБезКомиссий 28 апреля в 23:07
Дидриксон посмотрите
автор Не будь КакСвета 28 апреля в 23:09
Ответ дляКартаБезКомиссий
Дидриксон посмотрите
Дякую, сьогодні подружка також мені їх радила, зберегла собі.
Анти-анонім 28 апреля в 23:10
В рейми є дорослий одяг
Не любовница 28 апреля в 23:14
Я тоже за дидрик, для меня, лучше реймы.
Ms. Скромность 28 апреля в 23:18
Россиньол
Цукрові вишні 28 апреля в 23:22
Obermeyer
Burton
Columbia
The North Face

Заходите на американский сайт типа amazon, 6pm и в поиске вводите ski and snowboard jackets.
Или скандинавские сайты
Заставляличка 28 апреля в 23:24
Может сына уже сам хочет выбирать одежду? Более модную?
автор Не будь КакСвета 28 апреля в 23:35
Ответ дляЗаставляличка
Может сына уже сам хочет выбирать одежду? Более модную?
Ах, вы ж моя сладкая карамелечка, я вас ждала с вашим ’ценнейшим’ советом
автор Не будь КакСвета 28 апреля в 23:36
Ответ дляЦукрові вишні
Obermeyer
Burton
Columbia
The North Face

Заходите на американский сайт типа amazon, 6pm и в поиске вводите ski and snowboard jackets.
Или скандинавские сайты
Спасибо.
автор Не будь КакСвета 28 апреля в 23:37
Ответ дляMs. Скромность
Россиньол
Спасибо
автор Не будь КакСвета 28 апреля в 23:39
Ответ дляНе любовница
Я тоже за дидрик, для меня, лучше реймы.
Спасибо большое
автор Не будь КакСвета 28 апреля в 23:42
Ответ дляАнти-анонім
В рейми є дорослий одяг
Я чула про це, але чоловічого зимового одягу на жаль не знайшла, тільки на Розетці бачила жіночі парки. Якщо знаєте де є в наявності, буду вдячна за наводку.
Не любовница 28 апреля в 23:43
Ответ дляНе будь КакСвета
Ах, вы ж моя сладкая карамелечка, я вас ждала с вашим ’ценнейшим’ советом
Обычно подростки таки хотят сами) но вот моему только 10 лет и рост уже 166, но ему глубоко фиолетово пока в чем ходить, что я дам, то и будет. Но это пока фиолетово))) со старшей я уже обожглась, в свое время, когда весь заказ с инсайтов улетел в никуда))который она сама же и одобрила))
Анти-анонім 28 апреля в 23:52
Ответ дляНе будь КакСвета
Я чула про це, але чоловічого зимового одягу на жаль не знайшла, тільки на Розетці бачила жіночі парки. Якщо знаєте де є в наявності, буду вдячна за наводку.
На їхньому сайті є
Матраскин Брат 29 апреля в 00:00
Сын рейму носил, мы с мужем айспик. По ощущениям очень даже похоже. Но сейчас сын подросток и лыжник не оденет. Ему чтоб моднененько, а не удобно...
Нагайна 29 апреля в 07:43
Ziener
Rip Curle
Napapijri
OxanaM 06 мая в 11:33
У Рейма максимально 164 ріст може бути. А дорослу серію з розміру XS-S до XXXL почали відшивати у ТМ Huppa. https://best4baby.com.ua/huppa Спробуйте, якість однозначно не гірша. Коли мій син підліток виріс з Рейма ми перешли на Хуппа, багато ч=речей і собі купувала.