Пластилин_Колец• 26 октября 2023

Хтось брав собі такі черевики Puma, їх хоча б на сезон вистачить?

автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Хоча, тож мабуть не оригінал, закос під Пуму?) Але все одно цікаво, як воно носитиметься

Бабульція• 26 октября 2023
чому думаєте, що не оригінал?

у мене носяться зимові кеди пума приблизно по 3 роки
Пенек Возмездия• 26 октября 2023
У меня зимние похожие, правда на оф сайте брала, в 2-х цветах, ношу 3 года, как новые
Золота орда• 26 октября 2023
чому закос? Схожі на оригінал. Мій підліток схожі проносив два роки, шкода, що виріс((( Я їх ще і продала
Невгамовна Бу• 26 октября 2023
господи, пума не оригинал. как будто баленсиага прям
или они 50 грн стоят новые что. увас такой вопрос возник?
нормально пума носится, хватит и на 3 сезона
автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Продавець стверджує, що оригінал, екошкіра, але типу якісна. У мене ціна викликала сумнів, в те, що на язичку немає наліпки із розмірами.
Ось і думаю, хочу взяти якісь не дуже дорогі черевикі або кросівки підлітку на осінь та весну, сподіваюся, що не порепається той матеріал..
Царівна Жабка• 26 октября 2023
такие не знаю, а вот шлепки пума, в селе тягаю уже второй сезон, еще и третий буду носить
Золота орда• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
вони десь 2500 мають вартувати
автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Пфф, зайдіть десь на шафу та спробуйте в тій купі барахла знайти оригінальні кроси Пума серед копій

автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Вони у вас із шкіри чи замінника?
Сільський ансамбль• 26 октября 2023
Гляньте на офіційному сайті, я таких не бачила
Кудрі кручу сама• 26 октября 2023
Я заказывала дочери кроссовки не теплые с сайта Пума (в Украине).
Потрескалась эта ’эко-кожа’, хорошо, что ребенок из них вырос.
Про ’продать’ речь не идет.
Пенек Возмездия• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Вони у вас із шкіри чи замінника?
Кожа
автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Кожа
Повністю? Бо ці, наприклад, носок із шкіри, а там де згиби, то замінник
Комиссия50%• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
А навіщо ви там витрачаєте час ?
Звісно, що може бути підробка - на тій шафі усе якесь китайське, або браковане.

Пуму дочка носить вже 3 роки, чоловік кросівки також затягав до дирок - їм зносу не має.
автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Ответ дляКомиссия50%
А навіщо ви там витрачаєте час ?

А де треба їх шукати, якщо мені не через місяць треба, поки доставлять? І не з усіма можливими та неможливими націнками як в інтертопі
Пенек Возмездия• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Нет, не полностью. Посмотрела в описании, 70% кожа, 30 синтетика.
Комиссия50%• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Я кідстафу, наприклад, довіряю !
На олх також адекватні ціни.
У самому магазині пума - але треба чекати знижок.
Пенек Возмездия• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
На Розетке посмотрите, у них часто скидки на Пуму и выбор большой. А с бонусами Водафон, если у вас есть, можно 7% скидки еще получить на обувь.

Комиссия50%• 26 октября 2023
В інстаграм ще можна спробувати пошукати, є багато взуття у наявності.
Я в дамках• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Чому вважаєте, що це закос?
Є дві пари схожих зимових пум. Вже другий рік в них бігаю.
Пенек Возмездия• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
А еще советую Скечерсы посмотреть. Я вот недавно кроссы на плюшевой подкладке купила. Очень комфортные, тепленькие.
автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Покажіть, будь ласка, які взяли, собі теж шукаю щось бігати
Пенек Возмездия• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Вот такие. Очень удобные, внутри мягкая подкладка плюшевая.
автор Пластилин_Колец • 26 октября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Дякую, гарні)
Вони з натуральної замші, так?
Пенек Возмездия• 26 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую, гарні)
Вони з натуральної замші, так?
Да, натуральные
Сколько_мне_лет?• 26 октября 2023
Малому купила в минулому році, то все добре, цей рік ще носитиме.Собі купила жовтого кольору, поливлюсь як відношу
автор Пластилин_Колец • 27 октября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дякую за відгук, а не покажете свої?
Сколько_мне_лет?• 27 октября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую за відгук, а не покажете свої?
Ловіть фото.