Хто має можливість, відгукніться, будь ласка.
Чоловіче взуття р. 42
Одяг р. 46-48 на зріст 175
Потрібно відправити в Житомирську обл
Чоловіче взуття р. 42
Одяг р. 46-48 на зріст 175
Потрібно відправити в Житомирську обл
Inno4ka-ya• 26 октября 2023
Ответ дляPolz
Хай йде служить
Вы такая умная. Не зная ситуации, так легко распоряжаетесь чужими жизнями
Цей чоловік живе в селі. Дружини немає. Виховує 2-х дітей. Робота з невеликою зп, вистачає лише на харчування. Тому вирішила попросити допомоги, можливо в когось є одяг для нього. Буває, лежить, а викинуть школа. Але віддати нужденним, то приємно для того, хто віддає.
Ответ дляЛораС
Сколько же у нас женщин, которые сами тянут двоих детей и у которых совести не хватит побираться. Кстати, огород и десяток кур в селе завести, что мужику мешает? Только не говорите, что дети.
ВасильевнаЯ• 26 октября 2023
А где мать детей? По любому должны быть либо алименты от нее либо пенсии по потере кормильца, если она умерла. И если он официально отец одиночка, то можно в фонды обратиться
Ответ дляВасильевнаЯ
Мати пішла. Неправильно вона живе. Ще не розлучились. Аліментів немає, бо вона ее працює