Тепличная• 27 октября 2023
Кіт чи кішка? орієнтал
Краще хлопчик чи дівчинка? Не маю досвіду з котами , поділіться
Тепличная
• 27 октября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ось группа у фб, подивіться тут, це група заводчиків
дякую
Та легко!• 27 октября 2023
Ответ дляТепличная
О, то це моє тз для кота : ’ умный, шкодливый, сама нежность, но излишне навязчивый ’ Саме такого і шукаю
Це прям про мого)). Такий солодкий дурник)) трішки любить поспівати але не ночами. Але в нього і компанія є. Ще дві бурми дівчинки. Але орієнтал таки прикольніший
Тепличная
• 27 октября 2023
Ответ дляТа легко!
красунчик
Та легко!• 27 октября 2023
Рубаю олівлє• 27 октября 2023
Советую брать кота. Они более нежные и ласковые. Кошки могут быть своенравными. Если хотите кота, ориентированного на человека, советую девон рекса. Кот-хвостик) Умные, социальные, любопытные, игривые. Для них важен человек)
Тепличная
• 27 октября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
о, теж прикольний, якесь нло ))
Рубаю олівлє• 27 октября 2023
Ответ дляТепличная
о, теж прикольний, якесь нло ))
Ага) Инопланетный кот) Лучшей породы не встречала. Хотя я всегда была по скоттишам)
Потішаюся• 27 октября 2023
Дуже компанійські тварини, дуже балакучі. Якщо не готові 24/7 бути в контакті з котом то добре подумайте над цією породою.
Але якщо ви обрали кота орієнтала то більш дружнього спілкування у вас буде море
Щедрик ведрик• 27 октября 2023
Ответ дляТепличная
читала багато про цю породу, всі пишуть, що орієнтали - це кото-пес
У мене другий вже оріентал. Перший був бобтейл меконг. Так, він був повний флегма, навідміну від другого. Він кусючий, тайський кремовий. Своєнравний, кусючий, ігручий. Але любимчик)) і ще в них характерний запах присутній, навіть кастровані мають його.
Головне - любов. Любіть свого, і все буде добре.