Радуга-дуга• 28 октября 2023

Чим і як зранку вам допоміг ваш чоловік?

Мій зробив сніданок, я сходила в магазин за покупками і зварила борщ. Чоловік проводив час з дитиною та натер моркву і буряк.
черная мамба• 28 октября 2023
Поїхав на роботу

Люблю пиво• 28 октября 2023
Ушел на работу
Моль Моллівна• 28 октября 2023
Чоловік нагодував дитину )
Вже працює
Пригаю-цибаю• 28 октября 2023
Спав, не бісив і не заважав насолоджуватися ранковим чаєм
Ужгород• 28 октября 2023
Ніяк і нічим. Температура 39,5
Пневмонія та коньюктивіт
КликОЛЬКА• 28 октября 2023
Мой отвёз дочку на мероприятие на 10 утра через весь город 15 км.
Задираю носа• 28 октября 2023
Ми ще в ліжку 😂 чай зробив )
А_я_ЛОЖУ!• 28 октября 2023
Нянчил ребёнка пока я спала
Можу брикнути• 28 октября 2023
Дивиться фільм, а я лежу встати не можу

Дрібка щастя• 28 октября 2023
Пошел работать, хоть мог и не идти
tarveldy• 28 октября 2023
Ьавив дітей щоб дати мені поспати, приготував сніданок, перемиа посуд, сходив на ярмарок, розклав продукти, перемиа овочі фрукти, прибрав на кухні
А що таке?• 28 октября 2023
Выгулял собаку, вынес мусор.
Жарит сирники, да покупные но уже хорошо
Виниловая пластинка• 28 октября 2023
Приготовил завтрак, сходил в магазин, сварил борщ, занимается с ребенком.
Я проснулась, позавтракала, прилягу отдыхать.
Клин_Кляйн• 28 октября 2023
Прибирає зараз
Рву и мечу• 28 октября 2023
Полочку прикрутил, телевизор починил, почистил микроволновку.
Скорая помощь• 28 октября 2023
Сегодня ничего особого, кроме как заварил чай и сделал бутербродов. Но и то, потому что я ничего не делала, я болею мне не хочется. Ребёнок болеет я уже которую ночь не сплю, сегодня тоже рано встала.
Love_Love_Love_• 28 октября 2023
А чим він допоміг?
По моєму він робив те що має робити і так
Сметчица• 28 октября 2023
Пішов швидко на роботу, щоб не заважали мені спати
Снежнакомка• 28 октября 2023
Проснулся позже меня

Бідося• 28 октября 2023
Та нічим, кожен займався тим чим вважав за потрібне. Я прокинулася, нагріла сніданок дитині і пішла пити каву. Чоловік виніс горщик, нагодував дитину. Старша сама себе обслуговує.
Поліпривіт всім• 28 октября 2023
Своим отсутствием очень помог😄
всемВсёИмного• 28 октября 2023
Побегал пособирал вещи по двору,закрепил угол козырька
Пи Пи Пилюля• 28 октября 2023
Зробив уроки із сином, це найбільша допомога.
Вишня на торті• 28 октября 2023
Помив посуд після сніданку, повіз дитину на заняття. Але це не допомога мені, він і так це постійно робить.
західний_діалект• 28 октября 2023
Зробив букет с поламаної вітром осінньої астри і прикрасив ним кухню)))
МадамОхмури• 28 октября 2023
Мій вночі повернувся з відрядження, досі спить, а я йому сніданок приготувала
Дикая Роза• 28 октября 2023
зварив каву і допоміг отримати оргазм
Зяблик протестант• 28 октября 2023
Ответ дляДикая Роза
зварив каву і допоміг отримати оргазм
Клас!
175см55кг19лет (она)• 28 октября 2023
Посмотрел фильм с ребенком, сварил кофе. Сейчас моет посуду. Будет варить борщ, а я приготовлю завтрак.
Сон і дрімота• 28 октября 2023
Мій спав до 10:30, бо він не висипається на тижні, не будила його.