PORKA• Изменено 28 октября 2023

Міняю жінку Анжела

Хто памʼятає Анжелу з чоловіком -шахтарем?Цікаво,як вони зараз(якщо живі,бо пишуть,що він загинув у 2014,коли пішов воювать на стороні русні.Що з нею-не зрозуміло,чи жива).
Бадабум• 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви колись писали, що до рідних на похорон не іздили, щоб не перейматися. А тут за ліву тітку так збентежилися. Я вас не впізнаю)
А кто это? Таня Донецк?
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляБадабум
А кто это? Таня Донецк?
Ні,це киянка,акторка)))
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляБадабум
А кто это? Таня Донецк?
Не знаю хто вона, але в одній з тем, вона переконували не їздити на похорон навіть до батьків. Бо нічим їм все одно не допоможеш, а себе нервувати немає сенсу. Я її нік тоді запам´ятала.
алергирина• 28 октября 2023
Дайте хтось ссилку передачі, неможу знайти
Алина-1240• 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Читайте внимательно,что я писала.там кажется вопрос был о женщине,у которой и так нервный срыв.то ей таки надо было на похороны?добить себя?
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А,ні,я про даму з фото)))
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляалергирина
4 сезон,15 випуск,Свердловськ-Чернівці.Але можете просто вбити в гуглі «Анжела бидло»-теж видасть)
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляPORKA
А,ні,я про даму з фото)))
Так я ж не вам відповідала)))
Папобус• 28 октября 2023
Ответ дляPORKA
Дякую
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Так ви без ніякого нервового зруву на похорон своїх родичів не їздили.
Своего не предлагать• 28 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Видела.вы хотите сказать,что вторая женщина там счастьем блистала?
не помнб вторую женщину, но явно у нее квартира не завалена хламом с помойки
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так я ж не вам відповідала)))
І я не вам.
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляPORKA
І я не вам.
Пост 36 не мені? А чому цитата моя?
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Пост 36 не мені? А чому цитата моя?
Забудьте))не хочу пояснювати)продовжуйте вираховувать про що і коли писала та дівчина,яку ви зараз мусолите з іншою жінкою-анонімом).Мене тут цікавить тільки тема з мого старпосту,а не шпигунство за порадницями.
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляPORKA
Ну хто за ким шпигує
Ви - за учасницями проекту, їхніми чоловіками, дехто за кимось іншим. Просто прийміть це
І відповідайте на пости, адресовані вам. Але це так, порада))
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну хто за ким шпигує
Непрохані поради не приймаю)).І відповідати буду туди,куди вважатиму за потрібне,це ж наче не треба пояснювать на форумі).
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляPORKA
Ну тоді продовжуйте вираховувати як живуть ті, хто про ваше існування навіть ніколи не дізнаються. Жінко-анонім)
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Як же вас це чіпляє,якщо ви на мене примінили все ,що робите саме ви))).Це ж ви, і такі як ви ,цілими днями сидять на порадниці,у всіх бачать ботів і перевіряють ,хто які теми створював раніше).У вас якась параноя.Але це лікується,займіться.Така ось непрохана порада від мене.
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляPORKA
Ну ви знаєте, що робити зі своїми непроханими порадами))?
автор PORKA • 28 октября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Не розкидуйтесь такими порадами,вони вам явно не зашкодять)).
P.S.:якщо по темі старпосту нема що додати,благаю,не пишіть мені більше.
Латексне альтер ЕГО• 28 октября 2023
Ответ дляPORKA
Кому як не вам знати, чого варті ваші поради))))
А по темі старпосту. Ви цій жінці або заздрите, або немає свого особистого життя. Це ж треба, шукати плітки по всьому інтернету і ваші благання у мене там, де і ваші поради....