Бараболька• 28 октября 2023
Де знайти взуття 39 розміру на дуже вузьку ногу?
У кото така ж проблема, поділіться де викупляєте взуття. У доньки, 12 років, розмір повний 39 і ну дуже вузька нога, вже що тільки не міряли все або як галоші або немає розміру, бо маломірять. Вже 3 тижні шукаємо демісезонне взуття і ніяк
Кукусики• 28 октября 2023
хо-хо, у меня очень узкая нога, и размерчик - когда 41, когда 42.
в экко много чего подходит, модели естественно на шнуровке. ну и иногда приходится стельку положить, что забрать обьем
Рятівник Малібу• 28 октября 2023
Явтор, така сама проблема. Тільки в мене 40й і 26 нога. Взяла демі кросівки нашого виробництва в шоурумі.
А я кумедна• 28 октября 2023
Правильно про дитяче кажуть, воно часто вужче.
Із дорослого я ношу найчастіше массімо та тамаріс (у мене 41 вузька)
А я кумедна• 28 октября 2023
Ответ дляКукусики
О, здравствуйте, сестра по несчастью))
А я кумедна• 28 октября 2023
Ответ дляМорковна
На узкую ногу обувь у Marc Cain, если это вам поможет.
Думаю, что автор на ребенка ищет подешевле)
От меня лично спасибо, и поделюсь находкой тоже ближе к мидл-сегменту: atp atelier