Ласковая_львица• 29 октября 2023

Сорцеф антибіотик

Може є тут педіатри ?
Лікар призначив Сорцеф 400 ( 5-й день ковід ) рентген чистий але щоб не допустити бронхіту пропити 6-7 днів сорцеф
Донька не хоче їх пити за їх побічки та ін , переживає чи сумісні вони з іншими препаратами від горла та ін ( бо десь начиталась в Гуглі)
Стопясят раз обсуждала• 29 октября 2023
Лікар при...к.

автор Ласковая_львица • 29 октября 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Лікар при...к.
Сама здивувалася 🤷‍♀️
Грибной_Дождик• 29 октября 2023
Сам антибіотик гарний,сильний,а от що до призначення,не знаю🤷‍♀️
Леди Г• 29 октября 2023
Та ну, як це не допустити бронхіту, а може його й не буде? Антибіотик нормальний, моїй дочці від гаймориту лікар виписувала його. Гастроентеролог казала, що треба пити омез під час курсу, щоб не так шлунок страждав.
ПриснитсяЖЕ• 29 октября 2023
Нам племіннику призначали, причому дитина з особливостями. Але місяць не могли вичухати. Дитині 7 років.
Грибной_Дождик• 29 октября 2023
Для галочки,я би не давала. Але,ми не лікарі і не знаємо ваших аналізів та обстежень. Зі свого досвідуковідного скажу що мій лікар тільки на 7й день сказав робити рентген,бо раніше не було сенсу, і потім коли там виявили пневмонію я здавала аналізи і вже потім було лікування.
автор Ласковая_львица • 29 октября 2023
Ответ дляЛеди Г
Дякую
Грибной_Дождик• 29 октября 2023
Доречі, сорцеф я також давала дитині але для того були покази,а не просто так. Сильний дієвий антибіотик.
Кицюююня• 29 октября 2023
Для профілактики антибіотики не призначають

Кицюююня• 29 октября 2023
Раджу порадитись ще з іншим лікарем. Антибіотики діють на бактерії, а бронхіт в 90% це вірус