Санта Барбара• 29 октября 2023
Відчай з зубами. Що Вам допомагає?
Мені 33, всі зуби проліковані.
На всі жувальні треба ставити коронки.
Все кришеться, сиплеться, я ходжу до стоматологів постійно...
Тільки пролікую і знову.
Сьогодні накрило, подивилася в свій рот...
Знову йти, сіла і реву, бо тупо все витрачаю на стоматологів...
Я розумію, що це не глобальна проблема, що комусь гірше, але мене так накрило...
Може, є якісь добавки/пасти/щітки?
Що, реально, Вам допомагає? 🙏🙏🙏🙏
На всі жувальні треба ставити коронки.
Тільки пролікую і знову.
Може, є якісь добавки/пасти/щітки?
Що, реально, Вам допомагає? 🙏🙏🙏🙏
Пугачиха• 29 октября 2023
Генетика.
Мені рекомендації було пити кальцій д3 , чистити елетрощіткою, бажано мати іррігатор, раз на півроку огляд і профчистка за потреби.
А так да дорого.
На собі економлю. Дочці ось вчора 7тис віддала за стоматолога , а тепер ще треба підготувати до брекетів, і їх встановити , це ще до біса грошей. Собі збираюсь після неї пролікувати всі під садацією за один раз. Теж багато треба грошей
А так да дорого.
Санта Барбара
• 29 октября 2023
Ответ дляПугачиха
Генетика.
А так да дорого.
Дякую Вам за підтримку!!!
ДаЗдраПерма• 29 октября 2023
Автор, вам не рекомендовали ставить брекеты? Прикус нормальный, скупченности нет?
Электричка• 29 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Я після вагітності чуть без зубів не залишилася
Ходила до стоматолога як на роботу після пологів
Зараз мені 37, у мене не лікованих тільки 8 зубів
Є три коронки
Три зуби немає зовсім. У двох просто лопнув корінь, а в третьому була величезна кіста
І коли її виявили, було вже пізно
Все інше з пломбами і без нервів
Треба ставити імпланти, а я ніяк не можу зібратися морально
Маю дуже сильний рвотний рефлекс і похід до стоматолога це просто мрак для мене
Є три коронки
І коли її виявили, було вже пізно
Все інше з пломбами і без нервів
Співчуваю. Я колись попала до стоматолога - жінки і вона, поки ставила пломби, постійно зі мною балакала. Щей питання такі дивні ставила, що я дуже хотіла щось відповісти, але ж рот розкритий 😂 , і вона замість мене відповідала, а я не те хотіла сказать 😂 . Коли я закрила рота і вже хотіла їй видать усі свої думки , то зрозуміла, що я не помітила, як мені зробили зуби і я не відчувала болю. З тих пір я у стоматологів відпочиваю. Мій лікар просить, щоб я хоч якось йому подавала знаки чи є біль, чи зовсім немає, бо я лежу задоволена, а йому потрібно знати на якому етапі там проблема. Каже, що я зустрічав тільки двох людей в своєму житті, котрі у стоматологів відпочивають. Одна з них я
Пишу_граммотно!• 29 октября 2023
В мене патологічна стираємість і ще й не вистачало зубів - поїхав зубний ряд
Відносила брекети, поставила імпланти, коронки та вініри. Тепер краса
Кондуктор трамвая• 29 октября 2023
Автор, вам всё правильно написали- генетика! Я всю жизнь хожу к стоматологу, как на работу. Моей свекрови 83!!!года- все зубы свои и ни одной пломбы! Арсенал ухода у меня - невообразимый, есть всё! Толку нет, вообще
Играю у края• 29 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Є три коронки
І коли її виявили, було вже пізно
Все інше з пломбами і без нервів
Є три коронки
І коли її виявили, було вже пізно
Все інше з пломбами і без нервів
В мого батька був сильний рвотний рефлекс, тому перед походом до стоматолога випивав 50г коньяку і тоді всі маніпуляції проходили без проблем.
Санта Барбара
• 29 октября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Абсолютно нормальний. Зуби рівні, гарно відремонтовані, бо ходжу до лікарів постійно
Коли посміхаюся, то все добре, а як лікар дивиться всередині, то в шоці.
І ж доглядаю їх...
Санта Барбара
• 29 октября 2023
Ответ дляВарена цибуля
а із шлунком є проблеми? шкіра суха? які нігті?
Немає, шкіра проблемна, жирна. Нігті нормальні, міцні.
Санта Барбара
• 29 октября 2023
Я так всім вдячна за підтримку! Хоч плакати перестала...
Всім спокійного вечора та ночі!
Кондуктор трамвая• 29 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Всім спокійного вечора та ночі!
Не плачте! Це те, що не можемо змінити ніяк,повірте! Інколи думаю , що видалю всі геть і поставлю штучну шелепу- шуткую, не переймайтеся! Терпіння вам, сама така- розумію.
Санта Барбара
• 29 октября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Щиро Вам дякую! Всього найкращого і міцного здоров´я!
Анонім-ка• 29 октября 2023
Авторе, я чула думку про слину, якщо з жкт проблеми, то слина стає іншого складу і руйнується емаль, зубний камінь швидко наростає.
Санта Барбара
• 29 октября 2023
Ответ дляАнонім-ка
У мене немає каменю, зуби білі, гарні, прямі, але кришеться... 😭При чому карієс пришийковий завжди і кришиться вглиб, як під десну
Санта Барбара
• 29 октября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Але куплю щось ще для жкт
Дякую Вам!!!!