Санта Барбара• 29 октября 2023

Відчай з зубами. Що Вам допомагає?

Мені 33, всі зуби проліковані.
На всі жувальні треба ставити коронки.
Все кришеться, сиплеться, я ходжу до стоматологів постійно...
Тільки пролікую і знову.
Сьогодні накрило, подивилася в свій рот...
Знову йти, сіла і реву, бо тупо все витрачаю на стоматологів...
Я розумію, що це не глобальна проблема, що комусь гірше, але мене так накрило...

Може, є якісь добавки/пасти/щітки?
Що, реально, Вам допомагає? 🙏🙏🙏🙏
5cmhybyna• 29 октября 2023
діти є?

автор Санта Барбара • 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
діти є?
2.
Це ще до дітей почалося 😭
5cmhybyna• 29 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
2.
Це ще до дітей почалося 😭
пізно.
автор Санта Барбара • 29 октября 2023
У старшої доньки переліковані всі молочні зуби
Рожайтретьего• 29 октября 2023
Допоможуть тільки імпланти
Стервочка• 29 октября 2023
Сходіть до Інни в Сандору, якщо ви в Києві
Аноним НаВсеГда• 29 октября 2023
Электрическая зубная щетка выручает, зубы меньше портятся, остаются белыми
автор Санта Барбара • 29 октября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Допоможуть тільки імпланти
Нік у Вас такий.... Як раз для мене 🥴
Помилуйте мадам• 29 октября 2023
здавали на вітамін Д, кальцій?
ну попробуйте іррігатор, не знаю чи він вам поможе

всегдаДаДа• 29 октября 2023
Не знаю які добавки,така генетика,безкінечно лікую,вже квартиру не погану витратила.І збирала і на виплату імпланти ставила,було що хочеш.
Пластилин_Колец• 29 октября 2023
Мне 31 и зубы сильно портятся. Делать нужно много, а денег нету. Причём массово стали портится с началом войны
Мавка• 29 октября 2023
Гигиена, ирригатор, нить
Паста с кальцием и гели
Питание
Оце фіфа• 29 октября 2023
Вам нужно сдать кровь на кальций и витам Д,может у вас не усваивается
Стрибну в гречку• 29 октября 2023
Це все генетика,автор. Я дуже піклуюсь про зуби(хороші пасти,щітки, іррігатор, чистки у стоматологів). Не палю і ніколи не пробувала навіть,не їм солодкого,не п´ю кави,а в 20 років на рівному місці ррзкришилось два зуби коли я жувала свіжий хліб(не скоринку раптом що).я плакала так тоді..
А дідусь чоловіка у 80 років має дві пломби в роті і всі зуби..
Тому це генетика. Проти неї не попреш. Звісно,догляд грає роль,але він не такий суттєвий
Алина-1240• 29 октября 2023
Нету ничего.генетика.у меня такое же,хожу-лечу
автор Санта Барбара • 29 октября 2023
Ответ дляОце фіфа
Здаю періодично під контролем лікаря, приймаю регулярно.
Пустощі-веселощі• 29 октября 2023
Ничего, зубы это моя боль с детства. Кто-то мечтает о груди, а я о красивой челюсти ( хотя груди тоже нет) Всегда у человека первым делом обращаю внимание на зубы
автор Санта Барбара • 29 октября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Сиджу і плачу... Ці зуби, як остання крапля зараз 😭
КАПСЛОЧНИЦА• 29 октября 2023
На прошлой неделе ходила к своему стоматологу, говорит что в шоке как у людей зубы полетели, даже у кого генетически были очень хорошие зубы сейчас постоянно у нее. У меня отпала стенка зуба, пломба осталась, а кусок зуба отпал, причем он тупо рассосался в десне, нет даже пенька от стенки.

Пустощі-веселощі• 29 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Очень вас понимаю
автор Санта Барбара • 29 октября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Очень вас понимаю
Дякую Вам за підтримку 🙏
Электричка• 29 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Автор, то генетика. В мене сусід жив, дід старий, то він казав :’як можуть боліти зуби? тож просто кістки’ Він навіть не знав що таке зубний біль. Так і помер з усіма цілими зубами.
І є друг 40 років, тільки передні зуби залишились. Є гроші, а імпланти поставити не може, бо руйнуються кістки щелеп. Його батьки теж без зубів, з вставними щелепами.
Тож нічого не вдіяти, а максимально слідкувати.
всегдаДаДа• 29 октября 2023
Останні 5 років чистки двічі на рік,ірригатор,йоршики,нитки,паста курапрокс це те,що значно покращило ситуацію.Але я безкінечно про це пам’ятаю,чищу,мию.
Электричка• 29 октября 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Сестра . Теж мрію про люмініри. Але ще брекети потрібно спочатку поставити, а до цього гарно все пролікувати. А рочків уже 45. Все ніяк не зберусь.
автор Санта Барбара • 29 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
Немає у мене на що ті брекети ставити
Джага-джага• 29 октября 2023
Ответ дляОце фіфа
Зуби закладаються ще в утробі матері.
До чого тут кальцій і вітамін Д?
Якби все так просто було
А так зуби - це чиста генетика
автор Санта Барбара • 29 октября 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Я теж чищу, все роблю, добавки п´ю...
Ось закінчила недавно молодшу годувати
Але ж я пила кальцій, магній, Д3 в конських дозах 😭Все пила, все робила.
Як зібрати себе докупи... добили ці зуби😭
всегдаДаДа• 29 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Я теж чищу, все роблю, добавки п´ю...
Ось закінчила недавно молодшу годувати
Поки лікувати,бо далі гірше.
Оце фіфа• 29 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Зуби закладаються ще в утробі матері.
До чого тут кальцій і вітамін Д?
Якби все так просто було
А так зуби - це чиста генетика
До того.Читайте научную литературу
Джага-джага• 29 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Я теж чищу, все роблю, добавки п´ю...
Ось закінчила недавно молодшу годувати
Я після вагітності чуть без зубів не залишилася
Ходила до стоматолога як на роботу після пологів
Зараз мені 37, у мене не лікованих тільки 8 зубів
Є три коронки
Три зуби немає зовсім. У двох просто лопнув корінь, а в третьому була величезна кіста
І коли її виявили, було вже пізно
Все інше з пломбами і без нервів
Треба ставити імпланти, а я ніяк не можу зібратися морально
Маю дуже сильний рвотний рефлекс і похід до стоматолога це просто мрак для мене