Швендяю містами• 30 октября 2023
Хто нещодавно купував варильну поверхню і духовку. Які придбали?
Буду вдячна за відгуки. І ще цікавить, якщо є газ, але поставили індукцію. Чи задоволені
Бува і таке• 30 октября 2023
Я завжди хотіла індукцію. То ж навіть не думала, взяла її замість газової. Не люблю кола на поверхні, тому і критерій вибору був без кругів цих. Фірма бош, сіменс або міле. Інші не дивилась.
Духовка та ж історія, фірми ті ж з функцією мікрохвильової. То ж їх там декілька моделей, то ж вибір був невеликий.
Бжоли-бандерівці• 30 октября 2023
Духовку взяли Самсунг з купою програм - задоволенні,
варочная поверхня електрична скляна поки працює ок, не міняли
Швендяю містами
• 30 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Задоволена дуже, горєньє
Ось у нас була 3 роки горєньє.
Ну просто супер.
А тепер переїзд і треба обирати,а вибір малий (((
Ну просто супер.
Непонятно• 30 октября 2023
Горенье и варочная электро и духовка с пиролизом. Сутер. Варку индукцию не рассматривала. Остывает мгновенно, не то...
Швендяю містами
• 30 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Задоволена дуже, горєньє
Яка краса. Я саме голодна
Червона калина• 30 октября 2023
Варочная и духовой шкаф bosch, посудомойку также хотим взять этой фирмы
220В• 30 октября 2023
В умовах відключення електроенергії відмовлятись від газу не дуже хороша думка.