Гірчинка• 01 ноября 2023
Чоловік хоче щоб я пішла до спортзалу
Чоловік хоче щоб я пішла до спортзалу, ні, він не каже що я не гарна, чи товста чи ще щось, не ображає, але дуууже наполягає, в мене такий тиск викликає супротив, я і так у дуже поганому стані, нічого не хочу, мені б полежати щоб мене ніхто не чіпав.
Як би так культурно розійтися у цьому питанні? Бо я його скоро некультурно проінформую що нікуди ходити не хочу
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляХерсон це Україна
а він ходить?
він служить, але загалом, так, не просто ходить, фанатіє, навіть зараз постійно займається, вранці обов´язково турніки, біг, віджимання, наскільки дозволяють обставини
Мама Чели• 01 ноября 2023
Может он думает, что физические нагрузки улучшат ваше самочувствие. Это мнение вполне оправдано. У вас могут появится новые знакомые, общение. Внешний вид также улучшится. Стоит попробовать
Міс Всесвіт• 01 ноября 2023
девочки, а если наоборот, не ходи в зал, а то такую красивую уведут, это абюзерство?
Баба Йога• 01 ноября 2023
Я думаю його порада виникла з вашого апатичного стану.
На його думку спорт покращить вам настрій.
Ваш стан не ок.
Баба Йога• 01 ноября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Это тупость банальная
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляМама Чели
може й так, але не треба так тиснути, я і сама розумію що є потреба
Указка• 01 ноября 2023
А мой муж хочет, чтобы я перестала ходить в спортзал. Т.к. год назад я шла через не хочу попробовать, а теперь бегу туда с радостью и не смотря ни на что! Это реально моя отдушина! Очень положительно влияет на психику и самооценку!
Пригаю-цибаю• 01 ноября 2023
Сказати словами, що не хочете, і що вам неприємний його натиск.
Але ... ваш стан ’я нічого не хочу, мені б полежати’ насторожує і натякає, що якась активність таки потрібна (може, регулярні прогулянки, або танці, або свій варіант).
Часто фізична активність (помірна і в радість) - одна зі складових лікування депресивних і тривожних станів.
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Если надо то че вы ещё не там?
Херсон це Україна• 01 ноября 2023
почніть через силу,не для нього ,а для себе и сили з´являться і для здоров´я а там там і краса підтягнеться)...а краще знайти ’подружку’ для таких походів щоб для підтримки і веселіше)
Дуняша• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Він ’тисне’ ви не ходите, він не тисне ви не ходите.
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Если надо то че вы ещё не там?
у мене нова робота, треба трохи більше часу приділяти, бо ніц не розумію, а грошики зараз треба
Красавица писяная• 01 ноября 2023
Клас, я б пішла. Я якось ходила рік перед війною на групові заняття, там був комплекс різних занять, в тому числі йога, то чоловік казав, що йому подобається мій вигляд, а ще інші відчуття під час близькості. Ідіть, спочатку незвично, а потім може дуже сподобатися.
Баба Йога• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Через що у вас такий стан наразі?
Чи це давно виникло?
Якщо це якісь тривоги, то спробуйте пропрацювати зі спеціалістом.
Якщо нестача вітамінів, то пройдіть огляд і здайте аналізи.
Довге перебування в цьому стані вас затягне в це надовго.
Проаналізуйте ситуацію і намагайтесь допомогти собі
Чи це давно виникло?
Непонятно• 01 ноября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Шутит)
Бентливуман• 01 ноября 2023
То не йдіть. Знайде ту, яка піде. Потім не нийте, коли вас хтіти перестане
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
То есть, после работы вы лежите и время работе уделяете?
Бентливуман• 01 ноября 2023
ПазлШредінгера• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Автор, чоловік хоче вас трошки розтормошити. Може саме такий стимул вам зараз і потрібен
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
а до цього він не бачив на кому оженився?))
Гірчинка
• 01 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
ні, після роботи я лежу і прокрастиную, а на роботі я затримуюсь постійно
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
Здесь мнение что мужчина должен любить любую.
Вот была дама пиисят кг.
Стала 150.
Должен любить. И не.....
Вот была дама пиисят кг.
Стала 150.
Должен любить. И не.....
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Вы в загс такая шли?
Мэри Попкинс• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Так чего не идете?
Печенюшка• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Понятно.
Я мужа понимаю.
Работа не физическая, правильно?
Я мужа понимаю.
Работа не физическая, правильно?
Бентливуман• 01 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
З роками тонус шкіри пропадає, навіть якщо ви струнка.