Перемелица• 02 ноября 2023

Не можу почати відкладати гроші(

Не знаю, чому так. Знаю точніше, але нічого не можу поробити з цим. Зарплата 15 тисяч, живу з мамою та бабусею під Києвом. Спробувала жити на зйомі, багато грошей йде на квартиру, я остаюсь ні з чим(. На проїзд витрачаю не багато, 30 грн/день, на роботі підсіла на смачну каву, яка коштує 30-50 грн, але п´ю її раз на день+ заходжу в фору купую щось перекусити, на один день це виходить 80-190 грн, коли як. За місяць в мене 15 виходів. Даю вдома 1000 на тиждень на ярмарок, на продукти, плюс купую, те, що треба додому за необхідності. Інколи балую себе, замовляю різні доглядові штучки на мейк апі, косметику, одяг рідко купую, по сезону лиш те, що треба.Наче й працюю, а ніколи не маю копійки. Як навчитись відкладати?
Та легко!• 02 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
170, вага 87
Сидячий образ жизни?)

Та легко!• 02 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Та ні, до багатенького не дотягую, спочатку схуднути б😔
Мужчинам нравятся те, кто работает над собой. Если у вас лишний вес, но вы работаете над этим - богатенький западет))
Кто крайний?• 02 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Вы молодец. А я вообще его не пью, мне от него плохо становится. Не покупаю и не пью. Тоже стараюсь откладывать деньги.
А мне очень хочется латте большого или раф
(( но наварю завтра порцию на работу в термос
Та легко!• 02 ноября 2023
Автор, это не вы создавали тему о привязанности к мужчинам?
автор Перемелица • 02 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Ні🤣про чоловіків не створювала нічого
автор Перемелица • 02 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Сидячий образ жизни?)
Стоячий, на ногах день
Та легко!• 02 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Стоячий, на ногах день
Всегда так было? Я про вес. У меня +20кг когда началась сидячая работа... И весь остальной день такой же сидячий.

Та легко!• 02 ноября 2023
Онлайн работу не искали?
Мой_ужин• 02 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Автор, а давайте со мной) кофе 30грн+вкусняха 20 , это за 20 р.дней 1000 грн просто в трубу. Я с сегодняшнего пью кофе утром , варю в туре, и сейчас пришла, тоже сварила. Днем чай был.
1000 грн отложила.
Немного, но нефиг потакать хотелкам пустым. За 1000 есть что-то интереснее, чем на кофе просаживать. Просто попробуйте
ту 1000 лишнюю проще заработать, чем с ума сходить
Кто крайний?• 02 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
Нет, не проще.
Мой_ужин• 02 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
Нет, не проще.
27 баксов? проще)

никогда не будет нормального финансового положения, если вместо развития откладывать копейки и ловить от этого существования какой-то ненормальный кайф
Кто крайний?• 02 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
27 баксов? проще)

Какое развитие) не смешите.вы ничего обо мне не знаете.
Мой_ужин• 02 ноября 2023
Ответ дляКто крайний?
я уже все о вас знаю.

как о человеке, который копейка к копейке откладывает 1000 грн
больше знать ничего не надо
Кто крайний?• 02 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
я уже все о вас знаю.

больше знать ничего не надо
Эх.. молодость, она такая) все про всех знают))
автор Перемелица • 02 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Я стрункою не була ніколи, була декілька раз 63-65 кг, потім набирала. Коли навчалась в школі була 71-75 кг максимум, потім на 3 курсі почала стрімко набирати вагу, рік тому змогла схуднути і була 71 кг, планувала до 62 скинути, потім почала їсти, їсти, і тепер знов 87, не знаю що робити з цим, люблю обжиратись смачним
автор Перемелица • 02 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Онлайн работу не искали?
Думала про фріланс, але мені здається онлайн це все розводка
Боневтікла• 02 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
...якщо будете без перекусів і кофе, то бистро почнете худнуть і більше ходити пішки потрібно...
Та легко!• 02 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Далеко не так, фриланс или еще лучше - собственное онлайн дело, там такие деньги крутятся, что вам и не снились)
автор Перемелица • 02 ноября 2023
Ответ дляТа легко!
Ще б знати де знайти такий підробіток) колись памятаю знайшла щось в інтернеті, написали, що потрібно типу купити курс за 200 грн і доступ до сайту , заплатила гроші, а мені дали посилання на російський сайт фріланс🤣

Та легко!• 03 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Там где нужно платить - развод, ну или типа курсы, на этом они зарабатывают. Читайте/смотрите бесплатный контент, со временем сами будете генерировать идеи и при их реализации - косить бабло))
КондуктЕр тролейбуса• 03 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Бывает так, что лень тащить с собой эти судки. Кофе покупаю 3 в 1
а навіщо таке лайно купувати? його ж можна купити і самому заварити, ні?
якби щось гарне, то не шкода, а на розчинну який сенс витрачатися?
КондуктЕр тролейбуса• 03 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Що можна купити таке в межах до 70 грн? Щоб і ситно і корисно
мені здається лише готувати. але вище правильно кажуть - тільки шукати додаткові джерела доходу. навчатися, підвищувати кваліфікацію, але заробляти більше. Гідно жити на такі суми все одно не вийде.
КондуктЕр тролейбуса• 03 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
На квартиру, і це не сарказм. В мене немає ніякого особистого життя, та і не було, якщо чесно. Знімати квартиру дорого, потім лишаюсь з голою..... Вдома своєї кімнати немає, між моєю, маминою та бабусиною кімнатою немає дверей, лише перегородка і прохід
може зняти кімнату окрему?
КондуктЕр тролейбуса• 03 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
А що ж пити тоді? По факту все шкідливе
Хм. Просто чисту водичку. Бажано теплу або гарячу. Травяні чаї без цукру.
КондуктЕр тролейбуса• 03 ноября 2023
Щодо заощаджень.
Головне не те, скільки ви відкладаєте.
Головне = навчитися отримувати кайф від того що ви це робите.
Тоді це стане метою.
Буде мета - з´являться сили на її досягнення.

Тому - поки просто відкладати. Варіантів багато: можна ось за такою табличкою, можна наприклад завести собі банку в додатку монобанка і відкладати те, що ви реально заощадили: пройшлися пішки - відклали 15 грн чи скільки там коштує маршрутка.
Відмовилися від кави чи смаколика - закинули це в банку. І так далі. і так далі.