Амбасадор щастя• 03 ноября 2023
Називін 0,25 при вагітності
Знайшла тільки такий в аптеці,він з 1 року.Хто знає чи можна?Бо лор виписав 0,01 це до року
КоКоКоКоКоКо...• 03 ноября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А вам до року?
да, назначают самый слабый.
Хропочка з гривкою• 03 ноября 2023
Я брызгала взрослый на последних неделях. Слабый не помогал. Там был выбор - или так, или не дышать.
КоКоКоКоКоКо...• 03 ноября 2023
Ответ дляНекомильфо
Якщо в інструкції немає протипоказань- можна.
не видела ни один препарат, кроме препаратов для беременных, в котором нет противопоказаний для беременных. производителю проще написать - не назначать при беременности, это гораздо дешевле клинических исследований, которые еще нужно найти, на ком провести
Мама фіфті цента• 03 ноября 2023
Ви думаєте вам допоможе той що має низьку концентрацію? Чим ніс вагітної відрізняється від дорослого? Можна використовувати звичайні судинозвужуючі краплі, не зловживати, звісно. Отривін, Називін, Нокспрей, Мераліс.