Гарантую неперелевки• 04 ноября 2023

30 тиждень- вихід на лікарняний. Як все проходить?

Дівчата, зараз 30 тиждень. Була у лікаря, виписали листок непрацездатності, прийшов в хелсі. На роботі влаштована офіційно. Що далі робити? Щоб отримати гроші мені треба щось робити? Чи далі робить все бухгалтер? Що він повинен зробити? В загалі не в курсі і розгублено. Дякую за відповіді
автор Гарантую неперелевки • 04 ноября 2023
Хто недавно виходив, як довго ви чекали виплати? Зразу всю суму видасть чи помісячно як зарплата?
Марина -dd09• 04 ноября 2023
Все в електронному вигляді
как тебе такое илон маск• 04 ноября 2023
Обычно все делает бухгалтерия.
Коленная ложечка• 04 ноября 2023
Цей листок даєте бахгалтеру. Все. Швидкість виплати залежить від вашої бухгалтерії. Мені виплатили однією сумою в 38 тижнів.
Що саме повинен зробити бухгалтер? В нас велика організація і діачата загружені, ще кінець року скоро, не хочу щось упустити
Ответ дляКоленная ложечка
Номер непрацездатності прийшов в хелсі. Я повинна сказати бухгалтеру цей номер?
Коленная ложечка• 04 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Так
Дякую, бо лікар нічого не пояснила. Сказала відкриває лікарняний, а що далі робити ні
Дама с заначкой• 04 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Бо далі то не її справи а бухгалтерські, що вона може вам пояснити? Якщо у вас велика компанія, то постійно хтось йде у декрет, і бухгалтерія чудово знає, що робити. Вони порахують суму і відправлять заявку, далі отримаєте гроші.
Як міряти?• 04 ноября 2023
В Хелсі не той номер, а сам номер лікарняного в кабінеті ПФУ, у нього повинен бути статус ’готово до сплати’
Ms. Любмая жена• 04 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Лікарняні по вагітності та пологах виплачуються одразу за всі 120 днів. У мене колега йшла в декрет в кінці серпня. 28/08 подали заяву , наступного дня прийшли кошти і їх було виплачено на картку співробітниці. Я навіть не очікувала такого , скільки працюю, така оперативність вперше. Лікарняний роботодавець побачить в своєму пенсійному кабінеті, просто потрібно прийти і сказати бухгалтеру, про те, лікарняний виписали, оскільки ніхто щодня не заглядає туди. Через сім дів від дати оформлення лікарняний переходить в статус «до оплати».
Ms. Любмая жена• 04 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Вони все знають, що робити. Від Вас тільки повідомлення, що Вам виписали лікарняний.
Дякую всім за відповіді. Прояснити.
Валентина2295• 05 ноября 2023
До декрету працювала в банку. У нас все в електронному вигляді. Гінеколог в 30 тижнів відкрила лікарняний. І все. Виплати прийшли дуже швидко (менше 2 тижнів чекала) Відразу вся сума.