Най хоч раз• 04 ноября 2023

Не можу зрозуміти, в інтерсіті одна частина рухається вперед, а інша спиною?

Якщо купувати квитки на трьох і сісти поруч, то як зрозуміти чи см будемо їхати спиною чи обличчям вперед руху?
Дякую
Я_и_моя_собака• 04 ноября 2023
Все время меняется направление то вы едите спиной, то ваши соседи
Муркошечка• 04 ноября 2023
А вы не угадаете, смотря куда прицепят голову
годовасик• 04 ноября 2023
Никак не поймёте, пока непосредственно не сядете в поезд.
долой_лама• 04 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Едете.
Как можно есть спиной???
автор Най хоч раз • 04 ноября 2023
Дякую всім.
годовасик• 04 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Это где ж такие карусели?
Неправдиша• 04 ноября 2023
Да, я покупала чтобы ехать лицом вперёд, причем был нарисован вагон и указана голова, а ехала спиной
Не пью, не курю• 04 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Это как? Поезд постоянно перепрыгивает то в один конец состава, то в другой ?

И как есть спиной?
Герцогиня• 04 ноября 2023
Ответ длядолой_лама
Едете.
Как можно есть спиной???
А сегодня в завтрашний день не все могут смотреть. Вернее смотреть могут не только лишь все, мало кто может это делать (с)
Пацелуйнитуда• 04 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
’Приятного аппетита всем’ им)
Пацелуйнитуда• 04 ноября 2023
Ответ длягодовасик
Это где ж такие карусели?
В поезде Киев-Львов и дальше на запад тоже меняется направление вагонов). Или Вы про еду?)
постою_послушаю• 04 ноября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
’Приятного аппетита всем’ им)
Ржу
Морс Кая• 04 ноября 2023
То лотерея, танці з бубнами... Інколи вгадую) як більше заморочуюсь, щоб вікно ціле було, без тої стійки, а ще без столика.
постою_послушаю• 04 ноября 2023
Никак не угадаете, автор. Если принципиально ехать передом, ну может кого-то из семьи укачивает, то я бы взяла два таких билета, а один другой через проход. Пусть не совсем рядом, но так точно хоть один сможет ехать передом.
5cmhybyna• 04 ноября 2023
яка різниця чим куди їхати, якісь нєжні?
Перловая Кашка• 04 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Подруга рыгает если спиной едет. Мне пофиг
Incol• 04 ноября 2023
Не заморочуйтеся, головне, щоб поруч сидіти, по факту ніякої різниці, а особливо на нічному поїзді.
Свекруховна• 04 ноября 2023
Ответ дляНай хоч раз
Дякую всім.
Вы б направление поезда написали, кто часто ездит, напишет
Incol• 04 ноября 2023
Можна ще спробувати на вокзал сходити - подивитися, Інтерсіті Киів- Перемишль вечірній потяг, перший вагон був « першим» то теоретично , згідно схеми, всі потрійні сидіння спиною. Я їхала в дев’ятому вагоні, на потрійному обличчям вперед , так і на схемі .
автор Най хоч раз • 04 ноября 2023
Ответ дляСвекруховна
IC+743К, Київ-Пасажирський - Львів
Свекруховна• 04 ноября 2023
Ответ дляНай хоч раз
IC+743К, Київ-Пасажирський - Львів
Интерсити? Обычно там первый вагон и едет первым
Жанна-Joanna• 05 ноября 2023
При купівлі білету подивіться перший або останній вагон, якщо він ще доступний, там де ’голова поїзда’, там є стрілочки, які вказують напрямок руху поїзда. А тоді вибирайте місця, там біла квадратна дужка підказує, де буде спинка крісла.
автор Най хоч раз • 05 ноября 2023
Ответ дляЖанна-Joanna
Дякую