Хвець-тець• 05 ноября 2023
Який корм для кошенят кращий?
Порадниці, дуже потрібна ваша допомога. Який корм для кошеня краще: Savory чи Schesir? Зараз на Schesir, їсть із задоволенням. Чи є сенс переводити на інший чи краще залишатись на тому, який зараз? На разі розглядаємо ці бренди. А може щось інше краще в такій ціновій категорії ))
Дуже буду вдячна за відповіді та поради.
Результат:
вже голосів:
7 (53.85%)
тиц
3 (23.08%)
Savory
2 (15.38%)
Schesir
1 (7.69%)
інше (напишу в коментарях)
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
Напишите состав schesis
можу тільки з інтернету написати (зараз вже пізно, всі сплять).
ІНГРЕДІЄНТИ: 26% дегідроване м´ясо курки, рис, очищений жир тваринного походження, ячмінь, кукурудзяна клейковина, картопляний білок, сушена м´якоть буряка, яєчний порошок, лляне насіння, 1% фруктоолігосахариди (ФОС), 1% м´якоть цикорію, 1% пивні дріжджі, горохове борошно, рослинна клітковина, пірофосфат натрію, хлорид калію, 0.1% юка Шидигера.
ДОБАВКИ/кг: вітамін А — 31 000 МО, вітамін D3 — 1600 МО, вітамін B6 — 10 мг, вітамін В12 — 0.09 мг, фолієва кислота — 1 мг, біотин — 0.28 мг, вітамін Е — 370 мг, вітамін C — 200 мг, таурин — 2500 мг, залізо — 215 мг (моногідрат сульфату заліза), мідь — 11 мг (пентагідрат сульфату міді), марганець — 40 мг (моногідрат сульфату марганцю), цинк — 145 мг (моногідрат сульфату цинку), йод — 1.57 мг (йодат кальцію безводний), селен — 0.42 мг (селеніт натрію), суміш екстрактів розмарину, куркуми, винограду, цитрусових і гвоздичної олії — 300 мг.
Енергетична цінність: 406 ккал/100 г.
АНАЛІЗ СКЛАДУ: протеїн — 34%, жир — 19%, клітковина — 2,8%, зола — 5,9%, вологість — 10%, кальцій — 0,95%, фосфор — 0,85%, магній — 0,07%, натрій — 0,39%, калій — 0,6%, Омега-6 — 2,2%, Омега-3 — 0,45%, DHA — 0,11%, EPA — 0,11%.
Енергетична цінність: 406 ккал/100 г.
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
Если корм супер премиум или холистик. Если состав хороший. Если котику на нем хорошо, то менять не надо
Schesir - суперпреміум, а Savory - холістик. Тому і виникло питання, чи варто змінювати. Або який краще.
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Склад у цих кормів схожий. Привабило ще те, що зараз на Savory дуже гарна знижка :)
Ответ дляХвець-тець
Сайвори очень спорно холостик ли. А сколько котенку? С Сайвори настолько мелкие гранулы, что после 2-3 месяцев даже не знаю как им кормить. Я как раз им и кормлю
Ваш корм по составу немного хуже, но не сильно. Вот роял канин капец насколько хуже. Я бы на вашем месте не меняла бы сейчас. Со временем чаще всего приедается корм и хотят что-то новое, тогда и поменяете
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
Приблизно 3,5-4 місяці (брали у волонтерів). Schesir теж маленькі гранули
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
Почем Сейвори нашли? Я 2 кг по 500 грн брала
На разі мінімальну ціну знайшла 585 грн 2 кг. При цьому Schesir 570 грн за 1,5 кг
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
Беру всегда на шиншилке. Сейчас там цена 550 грн, доставка укрпочтой 40 грн.
А на якій саме шиншилці? Гугл видає 2 різних сайти
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
При смене корма могут быть не приятные сюрпризы. А может и не быть. Сайвори по составу лучше: 30% дегидрированного мяса и 15% свежего
Так, це також вже перечитала ) Тому і виникло питання, чи є сенс змінювати зараз корм...
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
На самом деле это один сайт
юа та ком.юа один і той самий сайт?
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Ответ дляСвята
Там когда смотрите цена и если написано : пополнение телефона на такую то сумму, то значит это скидка которую не офишируют. Телефон не пополняют, просто дают счет на оплату на эту сумму меньше
Вже побачила. Ще раз дякую )
Хвець-тець
• 05 ноября 2023
Чи може Carnilove кращий? Зараз він на сайті шиншилка ще нижча ціна...