Замороженная селедка• 05 ноября 2023
Крик душі просто, я вже не можу просто.
Дівчата вже немає нічого ні сил , ні терпіння. Маю сина 13 років , хлопчик не дурний но лінивий вкрай , жодного разу ніяку справу не закінчує. Но саме головне не хоче вчитися від слова зовсім . Двійки одна за одною . Говорила з ним , телефон забрала , просила , кричала . Я вже не знаю що з ним робити. Чи бити ? Чи здати в інтернат ? Сил моїх вже немає . Що робити?
Замороженная селедка
• 05 ноября 2023
Ответ дляТреба ось так
Він на дистанційному навчанні чи ходить до школи?
Ходить до школи
Новорічна пальма• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
як лінивий, в телефоні сидить. купити йому комп і хай фортнайт чи майнкрафт грати. Він просто ідіотством, яке ви йому нав´язуєте, займатись не хоче
Він хлопчик йому навчатись необхідно, бо заробляти як Ви не зможе.
Новорічна пальма• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
зможе
Хлопцям за проституцію так не платять
Замороженная селедка
• 05 ноября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Учиться учат с первого класса... До этого от хорошо учился?
В томі річ що добре , а в цьому році наче інша дитина
Борода• 05 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ищите психотерапевта. Интересы какие? Круг общения?
Треба ось так• 05 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Ходить до школи
А що там? Які вчителя, чи є друзі? Може є сенс перевести до іншої школи? Або не чіпайте його, не сваріть та просто залиште на другий рік в цьому класі. Я бачу, що в країнах Європи це нормальна практика. Можливо це трохи збадьорить хлопця
интайм_не_предлагать• 05 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Є причина цьому
Треба шукати. Не криками і залякуванням.
Можливо якісь зміни в сім´ї, ситуація в країні вплинула.
Якщо до цього все було ок, то шукайте причину
Замороженная селедка
• 05 ноября 2023
Ответ дляБорода
З дітьми спілкування є . Дружить з однокласниками . Що в школі розказує .
люблю_тортики• 05 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Вы спокойно, по-дружески с ним говорили?
Спрашивали, без упрёков и забираний телефона, что произошло?
Новорічна пальма• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
платять. Хлопці мають рейт своїх вмінь. Якщо він продається за 300 доларів годину то він така ж повія. Ось наприклад котлочист, прийшов, почистив, 100 баксів забрав за годину.
Повія це як Ви, а всі інші заробляють, продаючи свій час, а не тіло!
Успокойся_Успокойся• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Ммочко,,,,то вас прос....ю назвали...А ви про котли...
Замороженная селедка
• 05 ноября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Передайте йому відповідальність за навчання. Великий вже хлопчик.
Я передала ось і результати. Завжди разом робили уроки , як я не скажу ніхто їх робити не буде . Зараз я з ним робити не можу бо багато інших справ . А він книгу відкрив і читає параграф час або два .
Замороженная селедка
• 05 ноября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Борода• 05 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Лишь бы плохих компаний не было. Пробуйте психолога. Но и здоровье проверьте,щитовидную железу. Нет никаких проблем ? Живот не болит?
ХвилювАллочка• 05 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Дозволяйте сідать за комп, коли покаже виконані завдання.
Борода• 05 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
чоловікам не щитовидку, а рівень тестостерону перевіряти.
Кто ты чудовище ?
Чеширская кошечка• 05 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
просто хочу вас обнять))) все пережила, у меня два близнеца. с забывчивостью боролись списком дел для каждого - тупо вешала на входную дверь. Не выполнил - интернет отключен (тогда с этим было проще). Терпение!!! не опускать руки!!
Черпак_для_фантазий• 05 ноября 2023
Просто перестать контролировать, говорить, ругать, кричать и тп
Забейте.
Можете сказать что единственное что вы хотите чтобы он был здоров и счастлив, а кем при этом станет и как будет зарабатывать не важно.
Забейте.