Ондатрова шуба• 06 ноября 2023

Варто переїхати чи ні?

Доброго дня! Декілька місяців тому, мій чоловік переїхав в інше місто у пошуках роботи за спеціальністю. Рішення прийняв буквально за декілька днів, не спитавши моєї думки. Стабільної роботи поки він і не знайшов, за всі його потреби платить мама чоловіка, так як вона дуже хотіла щоб він переїхав в інше місто. Я залишилась вдома, і чоловік на мене дуже тисне, щоб я переїздила, в мене через це постійний стрес. Я не проти переїзду, але тут мене тримає те, що в мене висока заробітна плата + місто до якого я звикла. В мене побоювання на рахунок того, що в чоловіка не стабільна робота, та і мені прийдеться шукати нову роботу. Чоловік натомість повністю залежить від його мами, а я не хочу від неї залежати. До того ж цього місяця в мене очікується хороша зп, так чк хочу мати хоча б фінансову подушку,а чоловік не хоче з переїздом навіть до кінця місяця почекати. Порадьте, будь ласка, як правильно вчинити.
Дякую!
Томатико• 06 ноября 2023
Нііі
Я б не їхала
Басноплетка• 06 ноября 2023
Я б на шию до свекрухи не їхала. І так чоловіку б і сказала
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляБасноплетка
Я кажу, але він взагалі не хоче мене слухати
Нашли в капусте• 06 ноября 2023
А чому він в вашому місті не хоче знайти роботу?
І в якому місті живе його мама? Часом не там куди він переїхав?
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
пусть едет один и устроится там сначала, его мама все равно вас разведет
Басноплетка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ну хай не слухає. Головне вам бути на роботі з нормальною зп
Хомо_сапиенс• 06 ноября 2023
Так а куда ехать? В неизвестность? Я бы не поехала
Молчунья• 06 ноября 2023
Нет . Не поехала б пока у него не было бы стабильной работы с хорошей зп
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Він місяць пошукав, таку роботу, як він хотів не знайшов, тому і вирішив переїхати. Я пропонувала не їхати так швидко, шукати ще, але він не хотів.
Мама живе в тій області, але декілька разів в тиждень буває у нього.
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Він вже декілька місяців не може там нормально влаштуватись
РыжаяЛиса• 06 ноября 2023
Получается, что пока вы найдете работу, вы будете висеть на шее у свекрови.
Я бы переезжала после того, как муж найдет стабильную работу и снимет отдельное жилье. А то я подозреваю, что уехал он в тот город, где живёт матушка
Конфиденциальность• 06 ноября 2023
З Вашого опису ваш чоловік мяко кажучи не надійна людина
Живчик-счастливчик• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
так что вам там делать,вам точно этот муж нужен?
Готова до другої• 06 ноября 2023
Ни в коем случае
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Я теж так вважаю, але через постійний тиск з боку чоловіка вже не витримую
Радостина• 06 ноября 2023
Мабуть, я б вже готувалась до розлучення. Дивна ситуація. Як можна не те що не враховувати, що ви також будете змушені міняти роботу, але й навіть не порадитись, а отак поїхати...
Бесбардак• 06 ноября 2023
Я б працю з високою зарплатою для чололовікових примх не кидала б.
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Так і є. Він не бере на себе жодної відповідальності.
А я нівроку• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
не переезжала бы и про развод
Тюрюнь_Тюнь• 06 ноября 2023
В смысле мама хотела) Ваш муж хотел, поэтому и переехал. И Вам нужно не советчиц слушать, а с мужем обсудить)
Бесбардак• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
То подавайте на розлучення.
Мамо добряче постаралась повернути синачку собі .
Юлія_Ch• 06 ноября 2023
На мою думку, потрібно думати в першу чергу про себе. Ви самі написали про те, що переїзд для вас річ не комфортна і навели багато аргументів цьому.
Щодо стосунків з чоловіком - відверто поговорити, розповісти про вашу точку зору, вислухати його.. Але тут бентежить той факт, що дорослий чоловік, який вже завів сім´ю, дослухається по більшій мірі до порад своєї мами та ще й вона йому фінансово допомагає і він з цим ок! Навряд від нього можна буде очікувати доросле та обгрунтоване рішення.
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляРадостина
Він порадився лише зі своєю мамою.
Xвостокрутелка• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
ну й під сраку царька такого.
грошей нема. праці нема.
та ще й вас ламає, падло.
масусічкін абьюзєчка
кнопкодав• 06 ноября 2023
Про які міста мова? Наскільки ви далеко один від одного? Дітей маєте?
Тюрюнь_Тюнь• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Он же человек, а не абориген. Как это не хочет слушать?)
Конфиденциальность• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ше й маніпулятор
Дітей я так розумію немає?
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляБесбардак
В мене тут хоча б є стабільність, а там не буде нічого поки.
Радостина• 06 ноября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Він порадився лише зі своєю мамою.
Тобто родина в нього не ви, а мама. Вы дуже молоді ще?
автор Ондатрова шуба • 06 ноября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Постійно з ним це обговорюю. Але окрім тиску про переїзд нічого від нього не чую. І фрази ’моя мама допоможе’, а я не хочу залежати від свекрухи.