Чоловік останнім часом змінився. Сауни, друзі, п´янки до першої ночі. Я від його образу життя страждаю морально, мені боляче. Бо раніше так не було. А йому стало пофіг. Не розмовляє зі мною, не звертає уваги на мої сльози. І ось, як він приходить додому - я просто йду куди очі дивляться, аби його не бачити. Мені тяжко знаходитися з ним під одним дахом ( який у на спільний, бо питання буде. Будували будинок після одруження). Він в цей час займається своїми справами, навіть не цікавиться де я. Це кінець?
Наталія-Ната• 06 ноября 2023
Мой тоже изменился после свадьбы. Как хочется чтобы как раньше был, что ни попрошу , делала сразу в лучшем виде, а сейчас элементарное, надо ещё уговорить. Эх, как же было чудно)