ZhukOlena• 06 ноября 2023

Коли єдине бажання - піти з дому. Це кінець сім´ї?

Чоловік останнім часом змінився. Сауни, друзі, п´янки до першої ночі. Я від його образу життя страждаю морально, мені боляче. Бо раніше так не було. А йому стало пофіг. Не розмовляє зі мною, не звертає уваги на мої сльози. І ось, як він приходить додому - я просто йду куди очі дивляться, аби його не бачити. Мені тяжко знаходитися з ним під одним дахом ( який у на спільний, бо питання буде. Будували будинок після одруження). Він в цей час займається своїми справами, навіть не цікавиться де я. Це кінець?
Inna26.• 06 ноября 2023
Може так, а може і просто такий період. Багато що залежить від вас, кінець це чи ні. Якщо ви не захочете таке терпіти надалі і таке буде продовжуватись, тоді так, кінець.
Елена1265• 06 ноября 2023
Скорее всего да, конец 🤷🏻‍♀️
So_so• 06 ноября 2023
Это конец давным давно, но вести себя так - как жертва - не надо. Чревато.
Учитесь у мужа, человек живёт своей жизнью.
Надеюсь, темы про алкоголь не Ваши.
Наталія-Ната• 06 ноября 2023
Мой тоже изменился после свадьбы. Как хочется чтобы как раньше был, что ни попрошу , делала сразу в лучшем виде, а сейчас элементарное, надо ещё уговорить. Эх, как же было чудно)
D_A_V• 06 ноября 2023
ok1904• 06 ноября 2023
Давайте я дам Вам контакт психолога, ефективного в Борисполі? Може ще все можна виправити .
автор ZhukOlena • 06 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Надеюсь, темы про алкоголь не Ваши.
Чим чревато?
автор ZhukOlena • 06 ноября 2023
Ответ дляok1904
Киньте в особисті, будь-ласка
автор ZhukOlena • 06 ноября 2023
Ответ дляok1904
Не Келлер випадково?
So_so• 06 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Чим чревато?
На начальном этапе к жертве теряется уважение, она начинает раздражать, её чувства высмеиваются, обесцениваются. Дальше возможна физическая агрессия.
автор ZhukOlena • 06 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Ви описали все, окрім фізичної агресії
So_so• 06 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Ви описали все, окрім фізичної агресії
Если Вы будете приплакивать, жалеть себя вслух, драматически убегать из дома. Однажды вернётесь и получите по лицу.
PureTea• 06 ноября 2023
Теж гуляйте, насолоджуйтесь життям
автор ZhukOlena • 06 ноября 2023
Ответ дляPureTea
Теж гуляйте, насолоджуйтесь життям
У мене так не вийде - маю доню 4 роки
ПекельнаКрасуня• 06 ноября 2023
это тиран. он не изменится
Леди Репях• 06 ноября 2023
А с ним на пьянку пойти нельзя?)
автор ZhukOlena • 06 ноября 2023
Ответ дляЛеди Репях
А с ним на пьянку пойти нельзя?)
Ні, я маю дитину 4 років
ok1904• 06 ноября 2023
Ответ дляZhukOlena
Ні, я маю дитину 4 років
Лишіть дитину на няню, родичку, подружку