Кукусик• 06 ноября 2023

Як розширити коло спілкування в майже 50 років?

З віком відсіялись майже всі друзі, в мене залишилась одна подруга, але зустрічаємось дуже рідко, спілкування в основному по телефону - у її чоловіка проблеми зі здоров"ям, у мого чоловіка - один друг, але теж переїхав, спілкування в телефонному режимі. Якось хочеться мати компанію для поїздок на відпочинок, на природу, навіть свята зараз проводимо тільки родиною, не ходимо ні в гості, ні до себе не запрошуємо, раз на рік тільки. Не скажу, що маємо замкнений характер, але так склалось - багато роботи, хвороби батьків, ковід і війна - так і виявилось, що всі потроху відсіялись. Нових знайомств заводити не виходить - навіть не знаю, де. У когось вийшло знайти нових друзів чи приятелів в такому віці? Як ? Навіть про психолога думаю, може зі мною щось не так...
Чеширская кошечка• 06 ноября 2023
В мене мама у 60 років через соцмережі заміж вийшла) а друзів там знайти по інтересам взагалі не проблема
Добра всем!• 06 ноября 2023
все последние попытки, кроме одной, с треском провалились. спустя некоторое время люди начинают бесцеремонно вторгаться в личное пространство. критикуют. дают советы, которые никто не спрашивает. и если 20-ть лет назад я б на это даже внимания не обратила, то теперь это вызывает недоумение. ну на фиг
Анонім Секретар• 06 ноября 2023
Было бы желание
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Мне 48 и я давно не встречала человека, с которым мне хотелось бы дружить.
СкумбріяП8• 06 ноября 2023
Зачем?? Главное это семья. Зачем вам чужие люди?
автор Кукусик • 06 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Так я навіть не дружити хочу, а так, приятелювати. Дружити це взагалі дуже складно, просто разом приємно проводити час.
ЖующаЯКонфету• 06 ноября 2023
Впо,пішла на курси у бібліотеку(укр.м),познайомилася с жінками 35-70,всі дуже цікаві,позитивні,тепер збираємось періодично, тепер у мене повно приятельок.чого і вам бажаю
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Теоретически я тоже хочу.
А на практике просто появится ещё одни человек, который за спиной обгадит.
автор Кукусик • 06 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Сім’я - це я і чоловік, донька вже виросла, живе своїм життям, до онуків ще далеко. Іноді хочеться якісь свято побути в компанії, весело провести час, поїхати разом в гори, на шашлики. Вдвох ми це робимо, але ж компанією веселіше, ми разом по 10-15 людей їздили, я знаю, як воно може бути.
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вот разве что среди таких же ВПО искать. Там хоть общая беда.
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Ну вот у Вас уже есть один критерий - подруги должны тоже быть замужние и с мужьями не на войне. Иначе диалога нормального не будет
СкумбріяП8• 06 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Не знаю, я чем старше - тем больше ценю семью. У меня есть подруги и знакомые,но я не страдаю от того что не провожу с ними время. Значит вам с семьёй неинтересно. И вы не самодостаточны. Мне и с самой собой интересно.
автор Кукусик • 06 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Не обов’язково. Чому у мене не вийде діалога, якщо вона не одружена чи розлучена ? Що з того ??
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Потому что разное мышление и ценности , разные интересы и цели. Одинокие и семейные люди очень отличаются.
Послушная• 06 ноября 2023
Мені майже 50) І в мене проблема як не зустрічатися ні з ким))) Мені так добре самій, або зі своїм чоловіком, це такий кайф.
автор Кукусик • 06 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Людина - соціальна істота, спілкування - одна з базових потреб.
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Полностью согласна. Но это должно быть обоюдно интересно. Именно в этом и проблема
Яйцеголовая• 06 ноября 2023
Якісь курси, йога чи пілатес, клуб книголюбів, велолюбів, біголюбів та інших любів.
Це для спілкування. А для відпочинку не розумію, навіщо компанія, якщо є чоловік)
ЖующаЯКонфету• 06 ноября 2023
Ответ дляЖена сантехника
Із тих жінок ВПО тільки нас двоє,я і ще дівчинка,всі інші місцеві
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Значит Вам повезло. Там где я живу , ВПО не любят. Сотрудница даже высказалась что где-то читала , что люди , бегущие от войны, тянут её за собой. И она боится чтоб в её город не притянули. Это она спокойно сообщила на застолье по поводу дня рождения другой сотрудницы. И все нормально это восприняли а некоторые поддакнули. Мне хотелось убежать на луну.
ЖующаЯКонфету• 06 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Ви не розумієте, це різне,мій муж на работі,а я хочу випити кави і прогулятись,чи на спорт сходити,театр,чи на пляж,я розумію автора іноді буває хочеться просто побалакати
Жена сантехника• 06 ноября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Согласна.
автор Кукусик • 06 ноября 2023
Ответ дляПослушная
І Ви взагалі ні з ким не спілкуєтесь, окрім чоловіка ? Всі свята, всі вихідні, відпустки - завжди вдвох ?
Послушная• 06 ноября 2023
Ответ дляКукусик
відпустки вдвох це точно) вихідні теж, деколи батьків кличемо на шашлик. На свята теж з батьками. Раніше майже усі вихідні, свята і так просто без поводу друзів збирали у нас вдома. По 12-15 чоловік))) У відпустку пару разів їздили з друзями, більше не хочу. Напевно з віком все міняється.
Анонім Секретар• 06 ноября 2023
Ответ дляКукусик
Чем плохо? Если муж нормальный, то все ок. Общаюсь с родными помимо мужа. Есть общие приятели. Но то такое, иногда ходим в гости
автор Кукусик • 06 ноября 2023
Ответ дляАнонім Секретар
Так отож. Рідних у нас немає, у чоловіка є брат, але в інший країні. Приятелів немає майже, в гості ходимо раз на рік. У нас з Вами зовсім різна ситуація.