18 мнеУЖЕ• 06 ноября 2023

Риба хек

Як ви готуєте хек? Я на сковороді майже нічого не смажу, все в духовці або на електро грилі , купила морожений хек, посмажила в муці на сковороді та на олії, але думаю , це ж некорисно, як ви готуєте цю рибу щоб і смачно і корисно ?
Дама_из_рекламы• 06 ноября 2023
Бачили до речі морду хека? Загугліть)
автор 18 мнеУЖЕ • 06 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Бачили до речі морду хека? Загугліть)
Бачила )) в мене безголова ))
Наивная Хо• 06 ноября 2023
Ріжу на порційні шматочки і потім або на деко в духовку або в товстостінну каструлю/мультиварку, вкриваю соусом та тушкую. Соус зазвичай помідори+паприка+цибуля+лук+часник
автор 18 мнеУЖЕ • 06 ноября 2023
Цікаво , а на електро грилі цю рибу хто готував ? Мабуть суха і недуже вийде
хутряна володарка• 06 ноября 2023
В духовке. Без специй. Это капец как вкусно
Локшина на вухах• 06 ноября 2023
Смажу у муці, потім моркву натираю, цибуля півкільцями, підсмажую, багато томату, води, цукру повну ложку, сіль, перець, лаврушка, закипіло- заливаю рибу, пару скибочок лимону, 5 хв протушкувала і можна їсти. Люблю саме солодко-кислим їсти
хутряна володарка• 06 ноября 2023
В духовке ни разу сухой на удивление не получилась , попробуйте
автор 18 мнеУЖЕ • 06 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Просто в духовці ? Без нічого? В фользі чи рукаві ?
Локшина на вухах• 06 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Бачили до речі морду хека? Загугліть)
Ох і страшне
База_птеродактилей• 06 ноября 2023
И шо шо не корично зате смежена рибка то ням ням ) правда я корова смаженошо люблю , хек ні . Може ви ще не пʼєте оковитої бо не корисно ?
автор 18 мнеУЖЕ • 06 ноября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Майже не пʼю , дуже рідко 😄
Злюка бобер• 06 ноября 2023
На пару делаю со специями. Нямка нямка
хутряна володарка• 06 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Без ничего. Кладу на пергамент и все
автор 18 мнеУЖЕ • 06 ноября 2023
Ответ дляхутряна володарка
Без ничего. Кладу на пергамент и все
Дякую, спробую
хутряна володарка• 06 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
На 190 градусов , по времени не помню сколько, просто смотрю готов ли и все)
Chaterbox• 06 ноября 2023
Я не жарю, додаю оливкову олію, трошки білого вина і трошки води, і під кришкою трошки протушую, спеції по смаку і обов’язково розмарин, мені дуже смачно і корисно
Chaterbox• 06 ноября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
На грилі тефаль теж робила, ні зовсім не суха, смачно
ПП-шница• 06 ноября 2023
Запікаю іншу рибу, я хек терпіти не можу
Умничка-помощничка• 06 ноября 2023
Я в яйці смажу, без муки. Олії мінімум, а/п сковорідка. Не думаю, що це більш шкідливо за звичайне смажене яйце.
Zelenkа• 06 ноября 2023
Злегка обсмажую, в форму. Потім обсмажую багато моркви з цибулею і болгарським перцем, додаю томатну пасту і соєвий соус. Покриваю рибу і запікаю під фольгою ще хвилин 30. Риба просочується соусом, а овочі як гарнір.
Сусідка зверху• 06 ноября 2023
хека люблю саме смаженим
а ще котлети з нього найсмачніші
Тишком_нишком• 06 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Ням-ням, люблю, мама так готувала. Хоч за хеком іди :))
Пьяная вишня• 06 ноября 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Бачили до речі морду хека? Загугліть)
Краще її не бачити
Леди_в_ночи• 06 ноября 2023
Есть и Минтай.
Схожи, но по вкусовым качествам разные. Один жёсткий, сухой. Другой мягкий и сочный. Опытные продавцы не скупятся на пояснения)
Леди_в_ночи• 06 ноября 2023
Ответ дляChaterbox
Яка різниця, на якому грилі?
Рекламуєте?
Зубожиння• 06 ноября 2023
Нарезать хек порционными кусочками, посолить, поперчить. Уложить на дно толстостенной кастрюльки слоями нарезанный тонкими кольцами лук, кусочки рыбы, тёртую морковь, залить слоем сметаны, поперчить и тушить под закрытой крышкой до готовности (обычно полчаса). Можно к сметане подмешать томатную пасту.
Chaterbox• 06 ноября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Яка різниця, на якому грилі?
Рекламуєте?
Ну прям реклама так реклама))) просто уточнила, тому що є ще аеро-грилі а там принцип зовсім інший
Леди_в_ночи• 07 ноября 2023
Ответ дляChaterbox
Все норм)
Вибачте)