Кудесница_с_пургеном• 08 ноября 2023
Покажіть взуття, яке плануєте купити на зиму
Не можу навіть і 15 хв всидіти подивитись і видати взуття на зиму.. а ходити по магазинах в пошуках, то тим більше..
Покажіть, будь ласка, яке взуття зараз актуальне. Дякую
Асталависта бэйби• 08 ноября 2023
Залежно від потреб і образу життя. Хтось на авто їздить в норковій шубці, а хтось в маршрутці чи електричці, або пішки іде до роботи кілометрів зо три. Я наприклад живу там, де взимку +10 найпрохолодніше, тому уги лишила в Україні.
Великий сатирик• 08 ноября 2023
Купила кампер пару лет назад , неубиваемые , и возле дома крокс сапоги
Добро с Кулаками• 08 ноября 2023
Панама джек вже третій рік будуть. Впевнена що весною на наступний рік куплю собі ще. Купила собі нещодавно чорні дізель на каблуку, подобаються ще коричневі, може колись придбаю і кеди теплі хочу. А ще не можу знайти в продажі останні. Також в бажаннях висять.
Подтяжка• 08 ноября 2023
Ответ дляНаездница
Ecco solice взяла. Найзручніше зимове взуття що у мене було
я такие же взяла прошлой зимой. очень легкие. но подходят на ногу с невысоким подъемом.
Кудесница_с_пургеном
• 08 ноября 2023
Ответ для100pudov
В демісезоні ходжу, в нас зими немає для зимового взуття.
Я теж хочу демісезонні, але хвилююсь, що буде холодно.. машини не маю