Конотопська відьма• 09 ноября 2023

Яку куртку краще взяти на великий розмір из цих двох. Або ваш варіант

Розумію що не сама краще пропозиція на ринку,але я здалась. Розмір не самий малий. А куртки всі дуті і пишні. Є дуже багато гарних і в манго і зарі і в дорожчіх і в дешевших але всі підстреляні і товсті. Вже думаю взять таку. Мені на міжсезоння
Результат:
вже голосів: 34
15 (44.12%) 3-4
14 (41.18%) 1-2
5 (14.71%) свій варіан тм
автор Конотопська відьма • 09 ноября 2023
От зараз починає холодати мені на цей період і чуть холодніше. На зиму є. А цей кусок осені мерзну або прію. Не можу знайти куртку на цей сізон
Томатико• 09 ноября 2023
так вони однакові, тільки інший колір
Ответ дляТоматико
так вони однакові, тільки інший колір
Різні ,но не сутево. Перша довша,кармани різні і смужка наче ширша. І скоріш за все друга тоньша. Мені перша моделька більше подобається,а колір другої кращій як на мене
Снідаю авокадо• 09 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Gerry Weber, нещодавно заходила в їх відділ в Республіці, багато великих розмірів на пуху і ні, і не товстих, це фішка їх бренду, і тепле і тонке. Якість супер, носиться супер, але й вартість така, суттєва
Ответ дляСнідаю авокадо
Зараз погуглю. А наскільки суттева?
Снідаю авокадо• 09 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Зараз погуглю. А наскільки суттева?
Зимові і перехідні біля 17 т., але є знижки на якісь моделі, треба дивитися.
Ответ дляСнідаю авокадо
Це дорого мені.Але все одно дякую
Щедрик• 09 ноября 2023
У меня юникло на теплый свитер на сейчас и на тонкое что то когда теплее. брала наложкой тут по замерам, угадала. тонкая легкая но теплая
Ответ дляЩедрик
У мене є юнікло,це прям на зараз тоненький,легенький пуховичьок.А мені треба більш теплішу. Коли проходно,дощь ,десь біля нуля градусів .Не на мороз
Щедрик• 09 ноября 2023
У меня ультра лайт дон на осень, на зиму симлесс, вполне хорошие куртки
Снідаю авокадо• 09 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Це дорого мені.Але все одно дякую
Скоро чорна п´ятниця, можуть бути знижки хороші, не лише на Вебер. Придивіться щось навіть вище бюджету, а в п´ятницю гляньте чи є знижка. Я завжди так купую, за повну ціну тільки якщо дуже хочеться або терміново треба.
Ответ дляСнідаю авокадо
Дякую. Я просто вже не знаю де дивитися. На манго одна куртка сподобалась,теж пишуть що дуже об ємна .Виходишь як кулька на ниточці