ДлинноНожка• сегодня в 17:42
Буду виїжджати, можливо хоче хтось закомпанію?
В мене дитина 4 років, хочеться ще когось знайти щоб разом їхати. Трішки лячно, але сподіваюсь все буде добре
Последний вагон• сегодня в 17:44
Я б теж виїхала
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
черная мамба• сегодня в 17:45
Їхати з кимось провальна ідея. Рано чи пізно буде конфлікт інтересів, заздрість, сварки. Їдьте сама з дитиною. Впораєтесь
МУСЯкомарова• сегодня в 17:46
Ответ дляПоследний вагон
Я б теж виїхала
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
А далі, який план дій? Бо ви трохи не того боїтесь
Последний вагон• сегодня в 17:47
Ответ дляМУСЯкомарова
От не знаю
Думаю може буде до мене якесь ставлення інше, бо я з Костянтинівки
Полтавська галушка• сегодня в 17:48
Ответ дляПоследний вагон
Я б теж виїхала
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
Я три рази віїжджала, стрьомно звичайно, але купа проблем, то ж аж бігом рухаєшся. Не жалкую, син вже вчиться тут в універі.
Снідаю авокадо• сегодня в 17:48
Автор, будьте готовы резерв плюс поставить. Сейчас в ЕС они без инструкций и требуют его от всех
Непонятно• сегодня в 17:49
Ответ дляНаташа_32
Ви вже в ТЦК довідку взяли?
На куй вона потрібна?
Надежда наш компас• сегодня в 17:50
Вы что, не берите никого незнакомого. Люди разные. Одной безопаснее бывает, чем в такой компании.
ДлинноНожка
• сегодня в 17:50
Ответ длячерная мамба
Дякую, просто дуже страшно( ще й з дитиною
ДлинноНожка
• сегодня в 17:51
Ответ дляСнідаю авокадо
Я читала, що саме в Німеччина приймають без нього
ДлинноНожка
• сегодня в 17:52
Ответ дляНадежда наш компас
Так, можливо.. про це я не подумала, дякую..
Непонятно• сегодня в 17:52
Ответ дляДлинноНожка
Ви боїтеся Резерв + поставити?
Кумедна• сегодня в 17:54
Ответ дляДлинноНожка
Вимагайте щоб ставили штамп на кордоні, якщо будете через Польщу виїжджати. Зараз там беруть відпечатки, але штамп не ставлять. У вас можуть бути проблеми, якщо не буде його
❗️Обов´язково ставте штампи при виїзді з України! — посольство України в Німеччині закликає робити це всіх незалежно від статі
Штамп необхідний, щоб мінімізувати можливі проблеми під час оформлення тимчасового захисту в державах-членах ЄС.
КоролеВешна• сегодня в 17:53
Ответ дляПоследний вагон
От не знаю
Ну вы как минимум год там уже не живёте
ДлинноНожка
• сегодня в 17:53
Ответ дляНепонятно
Ви боїтеся Резерв + поставити?
Якщо чесно, то так. Я не військовозобовʼязана, філолог за спеціальністю, але… та програма видає помилки постійно, тому не дуже довіряю, що не видасть, що я «військовозобовязага»
Снідаю авокадо• сегодня в 17:53
Ответ дляДлинноНожка
Немцы пока да. Вы ж не уточнили куда собрались
ДлинноНожка
• сегодня в 17:53
Ответ дляКумедна
Дякую!
Непонятно• сегодня в 17:55
Ответ дляДлинноНожка
Помилки вона видає в кремлеботів. І піздаболів, типу Наташа 32
Пиздоти тут овердохрена
Последний вагон• сегодня в 17:53
Ответ дляКоролеВешна
Ну вы как минимум год там уже не живёте
Так, вже навіть два не живу
Але ж я не перебувала закордоном і можу спробувати оформити виплати
Снідаю авокадо• сегодня в 17:54
Ответ дляКумедна
Интересно, кто эти синие морды лепят. Вы все верно написали
КоролеВешна• сегодня в 17:55
Ответ дляПоследний вагон
Так, вже навіть два не живу
Ну то едьте, вы же не с зу, как раз с востока и Киева нормально принимают
Кумедна• сегодня в 17:58
Ответ дляСнідаю авокадо
Так. Я навіть зіткнулася з цим місяць тому під час подорожі, по дорозі з іншої країни зупинили німці. 20 хв мурижили чому немає візи (штампу) в паспорті, поки не показала новину про EES. Думаю, можуть і причепитися при оформленні ТЗ. Щоб автор даремно не їздила туди-сюди
З бісиками• сегодня в 17:59
Ответ дляПоследний вагон
Я б теж виїхала
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
Але жодного разу не була закордоном
Боюсь
А ракет не боїтесь?