З наступного н/р ВРУ скасовано заочне і вечірнє відділення для українських закладів вищої освіти.
Я навіть не знаю, що у вас з цього приводу запитати.
Ваші майбутні студенти планували на заочне?
Чи ви особисто?
Тепер ще й заочне не на часі ))
Чи ви особисто?
Тепер ще й заочне не на часі ))
Результат:
вже голосів:
16 (37.21%)
Мої не планували
11 (25.58%)
Свій варіант
8 (18.6%)
Я не планувала
6 (13.95%)
Я планувала
2 (4.65%)
Мої планували
Ответ длязавитушка
Комітет Верховної Ради спростував скасування заочного та вечірнього навчання у вишах
Нема за вашим посиланням нічого.
А тут пишуть, що таки скасовано і що це дуже добре
Уряд України підтримав скасування заочної форми навчання
Однією з ключових змін є скасування заочної форми навчання. Федоров називає її ’радянським рудиментом освіти’ і стверджує, що дистанційне навчання виявилося ефективнішим в порівнянні з купівлею дипломів та отриманням освіти ’для галочки’.