НЛОша• 09 ноября 2023
Роз’ясніть, благаю, що це?
Дівчата, щось мене всю трусить.
Сьогодні біля квартири побачила 50 коп.
Я не вірю в це все, але мені це не сподобалось. Я сфоткала, хотіла кумі показати.
В мене поганий зір, крім монети я нічого не побачила. Зараз збільшила фото і просто в шоці. Там голка з ниткою. Мені ж не здається?
Що це? Що робити? Хто розбирається?
Сьогодні біля квартири побачила 50 коп.
Що це? Що робити? Хто розбирається?
Куколка-мяуколка• 09 ноября 2023
Выбросьте и забудьте. Кто-то балуется.
Мужа ни у кого не уводили?)
Куколка-мяуколка• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Ой, не партесь, то мітка від крадіїв-ограбити Вас хочуть.
Успокоили)))
Потужна махіна• 09 ноября 2023
Не слишком ли толстый носик для иголки? И кривая, больше на палочку похоже.
А зачем монетку фоткали? Примета какая-то?
Natalia505• 09 ноября 2023
Якась бл...ь щось робить. Руками не зачіпайте. На папірець підштовхніть чимось і у смітник. Все буде добре.
Снежнакомка• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Ну от нащо? Я автора заспокоїла, а Ви нагнітаєте.
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Чим саме? Те що робили це однозначно, мені таке кидали і не один раз. Плювати я хотіла і автору раджу.
Чесно брешу• 09 ноября 2023
Все. Это самое сильное, что я видела. Куме не показывайте - пожалейте человека, не тяните за собой.
Кнопус• 09 ноября 2023
да какие-то малолетки играются в ведьм и чары, выбросите и забудьте...а помните письма в ящик кидали-если не напишите 20 раз не будет вам счастья
люди придумывают все и сами этого боятся
НЛОша
• 09 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Похоже на то. Это под вашей дверью? Выйдите посмотрите, что там
Так, саме під квартирою.
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
так ,автор уже посмотрел
НЛОша
• 09 ноября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Хотіла в куми спитати, що то може бути. Живу з донькою. Монети не падали з карманів.
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляЧесно брешу
то може зразу куме и кинуть под дверь?!
Natalia505• 09 ноября 2023
Нічого не діє якщо у вас немає в те віри. Все по вірі ваші. Можете з сіллю попрацювати, це вас автор заспокоїть. Як психотерапія.)) Бабусь старих, ненависних маразматичок в під´їзді немає?
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляНЛОша
може подружки доньки?!
Файна дівка• 09 ноября 2023
На папірець і підпалити. Тому хто підкинув пектиме, прибіжить чи зателефонує. Руками не чіпайте.
Каяспер• 09 ноября 2023
В фб есть группа Эзотерика, там сидят одни ведьмаки, экстрасенсы и прочие. Если сильно волнуетесь и не знаете, что делать, задайте там вопрос, там такое любят,накидают вам ответов, что с этим делать
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Показати прикол? Лежать під дверима третій день)
добавьте трошки своїх
Святатабожа• 09 ноября 2023
Ответ дляСнежнакомка
ну це єрунда)) а голка де? Тут же саме в цому натюрморті фішка((
Natalia505• 09 ноября 2023
Ответ дляКнопус
Звісно не згорить але та сволота може в той самий день прибігти в гості.
Кнопус• 09 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
ага и сразу автору, пришлют -,за удаление порчи 1000 грн.
НЛОша
• 09 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
Я в цій квартирі живу з дитинства. І коли була мала, памʼятаю що був скандал із сусідкою, що начебто вона щось комусь таке робила. Сусідка ця досі жива, їй років 65-70