ДелайКак_Я• 10 ноября 2023
Дитина загубила золоту сережку. Засмутилася я.
Сьогодні дитина загубила золоту сережку мого дитинства сережці як мені 34 роки. Засмутилася дуже сильно. Носила вона сережки пів року періодично розстібалася але в дитячих кімнатах вдома і т.д не губила..вночі хотіла зняти якось не змогла. І тут сьогодні поїхали в лікарню, після зайшли в магазин, захотіла поміряти сукню і кофтинку , потім ще походили. З дому вийшли о 12:40 і о 14:30 вже не було сережки, вийшли з атб і я помітила. Пішли в магазин відразу одягу дівчата не бачили. Була впевнена що може десь там але ні.
Розчарувалася. Мама каже вона тобі вже відслужила і дівчатам. А я все одно розчарована.
Не так була розчарована коли колись хлопець з ким довгий час були разом украв сережки які я любила.
Колупалочка• 10 ноября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ну от в цьому і винувата, що зняла , бо вони їй заважали.
Те нужно было мучаться?
Удивительно виновата девочка, а не вор укравший серьги.
Колупалочка• 10 ноября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ми одягли золоті тому, що в них товсте вушко після пусетів якими пробивали вушка, там тонке. Дитині 4 роки. Медичний сплав поки не хочемо одягати. Алергії на нього не має, бо носила цепочку..
Зачем одевать толстую дужку? Нужно будет - сама оденет и расширит прокол