Коренная киевлянка• 10 ноября 2023
Колега смикає за волосся, постійно торкається
Добрий вечір! Я працюю в аптеці, десь два місяці тому в нас з´явився новий хлопець фармацевт. На роботі він постійно торкається мене, підморгує, смикає за волосся кожен раз, як проходить повз, бере за руку, пробує обійняти. Що це означає?
Не вмію заміряти• 10 ноября 2023
Або підліткоий вік ще не пройшов, або придурковатий товариш. Якщо подобається дівчина, нормальні запрошують на каву, а не за волосся скубуть
Коренная киевлянка
• 10 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Йому 28, він одружений
Love_Love_Love_• 10 ноября 2023
Фу ненавиджу таке
А в мене колега свистить 8 годин підряд, робила вже пару разів зауваження, це просто жесть і щось невиносиме цей свист
Коренная киевлянка
• 10 ноября 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Це означає, що він пришелепкуватий.
Але як ви це дозволяєте?
Я постійно сержусь на таке, але це не допомагає. Він починає доставати мене запитаннями: чому ти така сумна, що сталося.
Не вмію заміряти• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Йому 28, він одружений
скажіть йому, що якщо ще раз скубне вас за волосся, ви скубнете його за яйця))) якщо він сам не розуміє
Коренная киевлянка
• 10 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Дякую, спробую)
ПлакалаВАвто• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ви йому дозволяєте. Відшивають не так. Ну, якщо хочуть відшити.
Фрекен бок• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Я барышня воспитанная и вежливая, но немного нервная, локоток как-то сам по себе резко дергается, аккурат по солнечному сплетению случайно проходящего мимо, ну что ж тут поделаешь, извиняюсь конечно)))
Ласунка• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую, спробую)
Так и скажите: ’Гена, у меня есть личные границы и когда их нарушают - я злюсь. Поэтому не делай так’
Или, если он совсем тупой, то просто: ’Не прикасайся ко мне, долбо@б’
Знову Я• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Скажите ему, что все эти заигрывания покажете его жене и своему парню и посмотрите, кто ему быстрее руки сломает.
Гарантию даю 100%, что перестанет таким заниматься)))
Штора с кисточкой• 10 ноября 2023
Заведите себе эбонитовую палочку и шерстяной свитер. Паку раз его шандарахнет - руки придержит.
ДаЗдраПерма• 10 ноября 2023
Ответ дляФрекен бок
Сестра! Я всегда говорю, что я добрая, но нервная, могу испугаться от неожиданности и табуреткой по голове стукнуть ))